1 2 3 4 42 20 / 415 POSTS

Babai denoncon të birin për rrahjen e drejtorit të burgjeve të Kosovës

Policia e Kosovës ka identifikuar sulmuesit e Sokol Zogajt falë denoncimit të babait të njërit prej sulmuesve. Ka qenë babai i njërit prej sulmuesv ...
‘Talent Show’ më i ri në Kosovë (Foto)

‘Talent Show’ më i ri në Kosovë (Foto)

Bëhuni gati! Së shpejti po vjen spektakli televiziv 'Talent Show'. Për të gjithë ju që mendoni se keni prirje në këndim, poezi, truqe të magjisë, spor ...
Granit Miftari e publikon këngën ‘Me ty po du’ (Video)

Granit Miftari e publikon këngën ‘Me ty po du’ (Video)

Këngëtari tashmë i njohur Granit Miftari e ka lansuar projektin e tij më të ri muzikor. ‘Me ty po du’ titullohet kënga, tekstin e së cilës e ka shk ...
Yllka Kuqi del pa sytjena (Foto)

Yllka Kuqi del pa sytjena (Foto)

Këngëtarja e mirënjohur, Yllka Kuqi kohët e fundit po paraqitet me shumë stil. Kuqi, së fundmi ka pozuar me një set tejet special. Ajo nuk ka pë ...
Blero ‘dehet’ te Meda, tani kështu e largon pijen (Foto)

Blero ‘dehet’ te Meda, tani kështu e largon pijen (Foto)

Në mesin e shumë fytyrave të rëndësishme të estradës, i ftuar në ahengun e organizuar për synetinë e djemve të Medës ishte edhe këngëtari Blero. Në ...

Thaçi: Nesër e takoj Vuçiqin në Bruksel, do të formojë ekip uniteti për bisedime

Në një shkrim autorial Presidenti i Kosovës ka paralajmëruar se nesër do të shkojë në Bruksel ku do të takohet me Presidentin e Serbisë Aleksandar Vuç ...

Qeveria miraton vendimin për shpronësimet në Hade dhe Shipitullë

Qeveria e Kosovës sot në mbledhjen e saj ka miratuar propozim vendimin përfundimtar për shpronësim të pronave në Hade dhe Shipitullë. Ministri i Mj ...

Viti, Babai vret foshnjën e porsalindur, pas saj vdes edhe nëna

Dje rreth orës 10:15 një femër ka kërkuar ndihmë mjekësore në Qendrën Kryesore të Mjekësisë Familjare në Viti. E njëjta më pas ka vdekur, por mjekë ...
Foto e rrallë e Ledina Çelos  e vitit 2001

Foto e rrallë e Ledina Çelos e vitit 2001

Ka kohë që është larguar nga skena muzikore, e kjo për të qenë më afër familjes e sidomos fëmijëve. Ledina Çelo, këngëtarja e njohur dhe shumë e dashu ...
Arilena arrin katër milionë për pesë ditë (Video)

Arilena arrin katër milionë për pesë ditë (Video)

Këngëtarja tashmë e njohur edhe ndërkombëtarisht, Arilena Ara, ka arritur katër milionë klikime për vetëm pesë ditë me këngën 'I’m sorry'. Pas suks ...
1 2 3 4 42 20 / 415 POSTS