1 2 10 / 16 POSTS
Foto e rrallë e Ledina Çelos  e vitit 2001

Foto e rrallë e Ledina Çelos e vitit 2001

Ka kohë që është larguar nga skena muzikore, e kjo për të qenë më afër familjes e sidomos fëmijëve. Ledina Çelo, këngëtarja e njohur dhe shumë e dashu ...
Arilena arrin katër milionë për pesë ditë (Video)

Arilena arrin katër milionë për pesë ditë (Video)

Këngëtarja tashmë e njohur edhe ndërkombëtarisht, Arilena Ara, ka arritur katër milionë klikime për vetëm pesë ditë me këngën 'I’m sorry'. Pas suks ...
Gold AG krenar që bllokoi rrugët e Prishtinës për xhirimet e klipit (Foto)

Gold AG krenar që bllokoi rrugët e Prishtinës për xhirimet e klipit (Foto)

Gold AG është shprehur shumë krenar që ka bllokuar rrugët e Prishtinës. Reperi po xhiron klipin e ri që publikohet shumë shpejt. 'Omëlsina' titu ...

AAK prezanton gjashtë kandidatë për kryetarë të komunave

Lideri i AAK-së Ramush Haradinaj, ka prezantuar kandidatët për kryetar të gjashtë komunave për zgjedhjet lokale, që do të mbahen me 22 tetor. Në ko ...

Janjiç: Amerikanët me rol ‘Operativ’ në bisedimet Kosovë – Serbi

Presidenti i Kosovës Hashim Thaçi dhe ai serb Aleksandar Vuciç do të takohen të enjten në selinë e Bashkimit Evropian në Bruksel nën patronazhin e Për ...

Pamje nga festa e Medës që mbledhi politikanë e këngëtarë në një vend (Video)

Mbrëmja e kaluar ishte një festë e rëndësishme në familjen e këngëtarit Mehdin Përgjeqaj! Këngëtari Meda dhe gruaja e tij Lulja mbrëmë festuan syne ...
Zyrtare: Ky është goli më i mirë i sezonit në Ligën e Kampionëve (Video)

Zyrtare: Ky është goli më i mirë i sezonit në Ligën e Kampionëve (Video)

UEFA tashmë ka zgjedhur golin më të mirë të sezonit të kaluar në Ligën e Kampionëve Goli më i bukur është zgjedhur shënimi i sulmuesit të Juventusi ...

6 shenjat alarmuese që tregojnë se niveli i sheqerit në gjak është shumë i lartë

Niveli i lartë i glukozës në gjak ose ndryshe e njohur si glicemia ndodh kur trupi ynë nuk arrin të përpunojë ashtu si duhet glukozën. Kjo gjendje ...
Ja si duket jahti ku u organizua festa e beqarisë së Xhensila Myrtezajt (Foto)

Ja si duket jahti ku u organizua festa e beqarisë së Xhensila Myrtezajt (Foto)

E gjitha mund të konsiderohet një ëndërr e ëmbël. Surpriza e mikeshave për nusen e ardhshme ishte menduar me shumë hollësi deri në detaje. Duke fil ...

Kosovë: Po verifikohet gjendja lidhur me serbin e arrestuar

Zëdhënësja e Gjykatës Themelore në Prizren, Afërdita Kicaj, tha se po verifikohet gjendja lidhur me një qytetar serb, i arrestuar nën dyshimet se ka k ...
1 2 10 / 16 POSTS