1 2 3 10 / 24 POSTS

Media boshnjake: Me shqiptarët s’ka hajgare, ja si e poshtëron Daçiqin kjo bukuroshe

Paraqitja e ambasadores së Kosovës në SHBA, Vlora Çitaku, gjatë përballjes me ministrin e Jashtëm serb, Ivica Daçiq, në mbledhjen e Këshillit të Sigur ...

Sulm me thika në Turku të Finlandës, therren disa persona

Personi që ka therur me thikë disa persona sot në qytetin Turku të Finlandës kishte thirrur 'Allahu Ekber' para se të kryente sulmin, shkruajnë mediat ...
Rita Ora ‘rikthen’ stilin e ‘Spice Girls’ (Foto)

Rita Ora ‘rikthen’ stilin e ‘Spice Girls’ (Foto)

Ajo thotë se Beyonce dhe Gwen Stefani janë këngëtaret që i pëlqejnë më së shumti. Por transformimi i bukuroshes kosovare, Rita Ora në një ikonë tje ...
Ramë Buja jep dorëheqje të pakthyeshme nga PDK-ja (Dokument)

Ramë Buja jep dorëheqje të pakthyeshme nga PDK-ja (Dokument)

Ramë Buja ka dhënë dorëheqje të parevokueshme nga kryesia e Partisë Demokratike të Kosovës. Ai në letrën e dorëheqjes ka thënë se nuk i ka mbetur v ...
Morena Taraku me këtë foto i ‘çmend’ ndjekësit e saj (Foto)

Morena Taraku me këtë foto i ‘çmend’ ndjekësit e saj (Foto)

Këngëtarja Morena Taraku po vazhdon të jetë aktive në rrjetet sociale. Ajo vazhdimisht i 'qeras' fansat e saj me foto provokuese. Se fundmi, Morena ...

Është normale që të mendosh gjithmonë për seksin?

Meshkujt mendojnë rreth seksin më shumë se femrat dhe kjo ndodh për shkak të disa neuroneve të caktuara në trurin e tyre. Por kush është limiti? Kjo g ...
Hiti i pavdekshëm i muzikës shqiptare ‘200 ditë’ (Video)

Hiti i pavdekshëm i muzikës shqiptare ‘200 ditë’ (Video)

Këngët e tyre edhe sot janë hite të pavdekshme. Të tilla kanë qenë edhe dekada më parë, kur të gjithë i dëgjonin këngët e grupit të njohur TNT. Por ...

Pacolli: Po e keqpërdorim durimin e popullit

Presidenti i AKR-së, Behgjet Pacolli ka thënë se është duke u tejkaluar çdo kufi në raport me durimin e qytetarëve, me lojërat dhe inatet e tyre, siç ...
Trëndafili i zi, ja ku rritet (Video)

Trëndafili i zi, ja ku rritet (Video)

Në një fshat të vogël të Turqisë, kushtet unike të tokës, dhe nivelet e ujërave nëntoksore, kanë krijuar një lloj trëndafili të veçantë. Nuk është i k ...

Ndahet nga jeta aktori i njohur turk

Një prej emrave më të njohur të kinematografisë turke është përcjellë për në banesën e fundit. Kuzey Vargin, i lindur në vitin 1940, Vargin nisi karri ...
1 2 3 10 / 24 POSTS