Gjyste Vulaj në gjendje të ‘keqe’, ja çfarë po i ndodh çdo natë (Foto)

Gjyste Vulaj në gjendje të ‘keqe’, ja çfarë po i ndodh çdo natë (Foto)

Ajo është ndër këngëtaret të cilës i mbahen mend mbrëmjet dhe atmosfera që arrin ta krijojë kur merr pjesë në ahengje të ndryshme. Meqë angazhimet ...
Rënie dramatike e spermatozoidëve tek meshkujt perëndimorë

Rënie dramatike e spermatozoidëve tek meshkujt perëndimorë

Shkencëtarët konstatojnë gjithnjë e më pak spermatoziodë në farën e meshkujve nga vendet perëndimore. Cilat janë shkaqet. Në spermën e meshkujve ng ...
Capital T nuk është unik, inspirohet nga reperi i huaj (Foto)

Capital T nuk është unik, inspirohet nga reperi i huaj (Foto)

Capital T është përfolur disa herë sa i përket stilit të tij të veçantë. Por del që nuk është unik, pasi një reper i huaj me emrin Belly ka stil th ...

Shukri Buja lë PDK-në për Nismën

Lideri i Nisma për Kosovën, Fatmir Limaj i ka uruar mirëseardhje anëtarit më të ri të këtij subjekti ish-kryetarit të Lipjanit nga PDK, Shukri Bujës. ...

Hoxhaj: Kryeparlamentari votohet të enjten, Veseli kandidat i vetëm

Në seancën e 24 gushtit pritet që të ndodh konstituimi i Kuvendit të Kosovës. Po atë ditë edhe Kadri Veseli propozohet për Kryeparlamentar nga koalici ...
Bashkë, ky është plani kundër Milanit (Video)

Bashkë, ky është plani kundër Milanit (Video)

Tre prej aktorëve më të famshëm shqiptarë, Vedat Bajrami, Ermal Mamaqi e Xhevdet Jashari janë bërë pjesë e një skeçi humoristik para ndeshjes së rëndë ...

Serbia i ofron shtetësi ‘Pikasos së Vogël’

Serbia i ka ofruar shtetësinë serbe, familjes së 10 vjeçarit afgan, Fahrad Noory, i cili tashmë njihet si 'Pikaso i Vogël', për shkak të krijimeve të ...
Dënohet sulmi ndaj gazetarit Parim Olluri (Foto)

Dënohet sulmi ndaj gazetarit Parim Olluri (Foto)

Përfaqësues të institucioneve të Kosovës, kanë dënuar sulmin ndaj drejtorit të gazetës Insajderi, Parim Olluri. Persona të panjohur sulmuan të mërk ...

Thaçi: Serbia vazhdon fushatën kundër Kosovës në Interpol dhe Unesco

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi në një editorial për të përditshmen prestigjioze gjermane 'Frankfurter Allgemeine Zeitung' ka shkruar për marrëdhën ...
9 / 9 POSTS