Haradinaj flet nëse nga shtatori do të jetë kryeministër

Mandatari për formimin e qeverisë nga koalicioni PAN, Ramush Haradinaj është pyetur nëse nga një shtatori do të jetë kryeministër i vendit. Por, ai ...

Vazhdimi i seancës konstituive më 24 gusht

Kryesuesi i takimit konsultativ të partive politike, Adem Mikullovci, ka bërë të ditur se do të thërrasë më 24 gusht vazhdimin e seancës konstituive t ...
Lansohet me videoklip ‘Engjujt’ e Naser Berishës (Video)

Lansohet me videoklip ‘Engjujt’ e Naser Berishës (Video)

Shumë prej jush sigurisht e keni dëgjuar plotë herë. Por tani e tuje keni mundësi ta ndiqni edhe me videoklip. Bëhet fjalë për këngën 'Engjujt' të l ...

PAN kërkon seancë më 24 gusht

Me prezencën e përfaqësuesve të koalicionit të Partisë Demokratike të Kosovës, Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës dhe Nismës, dhe të koalicionit ndërmj ...

Sulmohet drejtori i Shërbimit Korrektues të Kosovës Sokol Zogaj

Mëngjesin e sotëm derisa po nisej për punë, persona ende të panjohur kanë goditur me shufra metalike në kokë u.d drejtorin e burgjeve të Kosovës Sokol ...
5 / 5 POSTS