Morgu plotë: Publikohen pamjet e tmerrshme të epidemisë së drogës (Foto)

Morgu plotë: Publikohen pamjet e tmerrshme të epidemisë së drogës (Foto)

Këto pamje shokuese tregojnë një çift që ka humbur ndjenjat pasi kanë marrë një drogë shumë të fortë. Këto foto vijnë në një kohë kur SHBA është pë ...
Zeka: Krerët e VV-së po e përdorin strategjinë e Millosheviçit (Foto)

Zeka: Krerët e VV-së po e përdorin strategjinë e Millosheviçit (Foto)

Fjalimi i deputetit të VV-së, Frashër Krasniqi i thënë sot në seancën konstituive të Kuvendit të Kosovës, ngjalli debat dhe reagime. Ishe pikërisht ...

AAK: ‘Kakarisjet’ e sotme në Kuvend, spektakël populizmi

Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës (AAK) ka bërë të ditur se po bën të pamundurën për zhbllokimin e situatës së krijuar, duke krijuar parakushtet e real ...

PDK: PAN-i nuk është bllokues, seanca e sotme abuzim me institucionet

Partia Demokratike e Kosovës ka mbajtur konferencë të jashtëzakonshme për media për të reaguar me veprimin e deputetëve të Kuvendit të Kosovës të cilë ...

Mbyllet seanca, Mikullovci thërret takim konsultativ

Kuvendi i Kosovës sërish nuk ka arritur të zgjedhë kryetarin e Kuvendit dhe nënkryetarët. Në seancën e sotme, sërish nuk morën pjesë deputetët e koali ...

Krijimi i institucioneve, peng i interesave të partive politike

Partitë politike në Kosovë, sidomos tri grupet e mëdha duhet të kenë një konsensus politik ndërmjet vete, në mënyrë që të konstituohen institucionet e ...

Deputetët nisin të hyjnë në sallën e Kuvendit

Kryesuesi i seancës së Kuvendit, Adem Mikullovi ka arritur i pari në ndërtesën e Kuvendit, ku pritet të vazhdoi seanca konstituive. Pas tij kanë fi ...
7 / 7 POSTS