1 2 3 10 / 22 POSTS

Këngëtarja e famshme e fiton gjyqin, gjesti i saj është edhe më interesant

Taylor Swift ka arsye të buzëqesh pasi ka fituar një proces gjyqësor ditën e sotme. Këngëtarja kishte paditur DJ David Muellerin për ngacmim seksua ...
Liderët e PAN-it ‘po rrotullojnë gurët’ ata takuan…(Foto)

Liderët e PAN-it ‘po rrotullojnë gurët’ ata takuan…(Foto)

Përfaqsuesit e koalicionit PAN, kanë zhvilluar sot një takim me djalin e ish-presidentit Ibrahim Rugova, Ukë Rugova. Ky takim është zhvilluar në n ...

Pas 15 vjet karrierë në ekip, Ruxhi ndahet nga Liria

Portieri vendas i Lirisë, Armend Ruxhi, është ndarë nga ekipi bardhezi, pas fazës përgatitore të skuadrës. Mësohet se portieri shumëvjeçar i ekipit ...
Sasa e ‘O sa mirë’ me një femër në shtratë (Foto)

Sasa e ‘O sa mirë’ me një femër në shtratë (Foto)

Arjola Demiri dhe Adriana Matoshi duket se janë bërë mikesha shumë të mira edhe në jetë private. Në fakt, këto dyja janë bërë më shumë të njohura n ...

Shënohet dita ndërkombëtare e rinisë

Të rinjtë e Kosovës nuk janë të barabartë me të rinjtë evropianë, për shkak të mungesës së liberalizimit të vizave. Kështu u tha sot me rastin e shëni ...
7 frizura të ndryshme për 7 ditë të javës (Video)

7 frizura të ndryshme për 7 ditë të javës (Video)

E gjitha që ju nevojitet janë disa llastikë, furqeta dhe 5 minuta kohë. Për të bërë rregullisht frizurën shumica e femrave i lajnë flokët çdo ditë. Kj ...

A funksionon vërtetë dieta ketogjenike?

Mjaft e pëlqyer nga Kim Kardashian dhe Gwyneth Paltrow për rezultatet e shpejta, Dieta Ketogjenike ka qënë në qendër të vëmendjes në këto 12 muaj. ...
Calvin Harris, DJ më i paguar në botë (Video)

Calvin Harris, DJ më i paguar në botë (Video)

Muzikanti skocez, Calvin Harris, ka dominuar në listën e përvitshme të revistës Forbes, për sa i takon fitimeve duke u cilësuar DJ më i paguar në botë ...

Egjipt: Nga ndeshja e trenave – së paku 43 të vdekur

Njerëzit janë mbledhur afër vendit ku dje janë përplasur trenat afër qytetit Aleksandria në Egjipt. Nga ndeshja e dy trenave në pjeësn veriore të E ...
Robert Pattinson merr rolin e psikopatit në ‘Good Time’ (Video)

Robert Pattinson merr rolin e psikopatit në ‘Good Time’ (Video)

Ka qenë një vampir bukurosh, personazh i librave të Mopasan apo zbutës elefantësh, por ashtu si në filmin e tij të ri nuk e kemi parë kurrë. Robert ...
1 2 3 10 / 22 POSTS