1 2 326 / 26 POSTS
Capital T befasohet në veturë nga fansja, e përqafon atë (Foto/Video)

Capital T befasohet në veturë nga fansja, e përqafon atë (Foto/Video)

Hip hop ylli shqiptar, Capital T, është shumë modest me adhuruesit e tij. Ai gjithnjë shfaqet afër tyre, duke ua shprehur dashurinë. Së fundmi p ...
Hoxhaj tregon kushtin e PAN-it për pjesëmarrje në seancë

Hoxhaj tregon kushtin e PAN-it për pjesëmarrje në seancë

Koalicioni PAN nuk merr pjesë në seancë konstituive kurdo që caktohet ajo, mirëpo, merr pjesë vetëm nëse mbahet sipas kushteve të tyre. Kështu ësht ...
Haradinaj: Kosova brenda 10 ditësh do ta ketë Qeverinë

Haradinaj: Kosova brenda 10 ditësh do ta ketë Qeverinë

Kandidati për kryeministër të Kosovës, Ramush Haradinaj, i nominuar nga koalicioni i Partisë Demokratike të Kosovës, Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës ...
Phillips: Kosova kurrë nuk do të jetë nën kontrollin e Serbisë

Phillips: Kosova kurrë nuk do të jetë nën kontrollin e Serbisë

Këshilltari i lartë dhe ekspert i çështjeve të jashtme në Departamentin Amerikan të Shtetit gjatë administratave të Clinton, Bush dhe Obama, David L. ...
Dua Lipa shkëlqen me bukurinë, duket atraktive në Korenë e Jugut (Foto)

Dua Lipa shkëlqen me bukurinë, duket atraktive në Korenë e Jugut (Foto)

Dua Lipa gjithnjë përkujdeset që të jetë në nivel të lartë as i parket paraqitjeve të saj publike. Bukuroshja shqiptare është shfaqur në Korenë e J ...
Borania në mënyrë dalmatine: Shija e detit në ushqim të shëndetshëm!

Borania në mënyrë dalmatine: Shija e detit në ushqim të shëndetshëm!

Përbërësit: 400 g borani 2 patate madhësie mesatare 3 thelpinj hudhre pak kripë dhe piper pak vaj ulliri Përgatitja: Patatet i pritn ...
1 2 326 / 26 POSTS