1 2 3 10 / 26 POSTS

Halle Berry ishte e pastrehë para se të bëhej e famshme

Aktorja e Hollywood, Halle Beryy ka bërë të ditur për media, se në kohën kur jetonte në New York, ajo kishte qenë e pastrehë, dhe se jetonte në qendra ...
Flori i rikthehet skenës (Foto)

Flori i rikthehet skenës (Foto)

Flori para pak ditëve kishte lajmëruar që do të anulonte të gjitha mbrëmjet muzikore. Kjo sipas tij, për shkak të një dhimbjeje në krahror. Por ...

Kaliforni: Zgjidhet me para çështja e heqjes së mbulesës

Një qytet në Kaliforni do të paguajë 85,000 dollarë për ta zgjidhur një proces gjyqësor, të nisur nga një grua myslimane, sipas së cilës policia i ka ...
Së shpejti nis sezona e dytë e n’ZOOM (Video)

Së shpejti nis sezona e dytë e n’ZOOM (Video)

Emisioni i showbizit n’ZOOM rikthehet në shtator. Shumë befasi ju presin sa i përket botës së showbizit vendor dhe atij ndërkombëtar. n’ZOOM me ...

Si të përgatisni akullore nga shalqiri?

Përbërësit 3,5 gota shalqi 6 lugë të gjellës mjaltë 1 lugë të gjellës lëng limoni 1/2 gota jogurt 6 kivi 1 lugë të gjellës çokollatë cop ...

Lutfi Haziri porosi Sami Kurteshit, i thotë se do ta mundë në Gjilan

Lutfi Haziri, aktualisht kryetar i Gjilanit, i cili rikandidon përsëri për pozitën e të parit për këtë komunë, nuk i frikësohet humbjes. Madje, nuk ka ...

Britney Spears tronditet pasi një person ndërpreu koncertin e saj duke hyrë në skenë (Video)

Britney Spears është shokuar me një ngjarje që ndodhi së fundmi më një koncert të saj. Këngëtarja e njohur me famë botërore ka mbajtur koncertin e ...

PDK së shpejti del me kandidatët për kryetarë të komunave

Deri më tash asnjëra nga partitë politike në Kosovë nuk ka dalë me listë përfundimtare për kandidat për kryetar të komunave, përveç se ka pasur emra t ...
Pusi në mes të detit që e përpin edhe ujin (Video)

Pusi në mes të detit që e përpin edhe ujin (Video)

Në bregdetin e Oregonit gjendet një përzierje e përsosur e bukurisë natyrore dhe e rrezikut, e njohur jozyrtarisht si pusi Thor. Ndonëse në shikim ...
Ja pse duhet ta vizitoni Finlandën (Video)

Ja pse duhet ta vizitoni Finlandën (Video)

Arsyet se përse të paktën një her në jetë duhet ta vizitoni Finlandën, kuptoni në videon e mëposhtme: https://www.youtube.com/watch?v=Ns2gj2WNj0Q ...
1 2 3 10 / 26 POSTS