1 2 3 10 / 29 POSTS

E dashura e lë nën hije Mozzikun (Foto)

Mozzik nuk po e fsheh më të dashurën edhe publikisht. Reperi ka publikuar një fotografi në llogarinë personale në Instagram teksa shihet krahas të ...
Ëmbëlsirë e lehtë me kokos (Video)

Ëmbëlsirë e lehtë me kokos (Video)

Përbërësit: 250 gr biskota 5 lugë të gjellës kokos 1 lugë reçel (të qershisë, e grimcuar) 70 gr margarinë 1 gotë të ujit hoplla (ajkë e ...
iPhone 8 vjen vetëm me tri ngjyra, dhe mungesë sasie (Foto)

iPhone 8 vjen vetëm me tri ngjyra, dhe mungesë sasie (Foto)

Gjenerata e re e iPhone, me gjasë, do të lansohet në vetëm tre ngjyra, thuhet sipas një burimi të besueshëm të Apple, përkatësisht nga Ming-Chi Kuo i ...

Trump: Jemi kombi më i fuqishëm në botë

Presidenti i Shteteve të Bashkuara ka vazhduar komentet e tij rreth kërcënimeve të Koresë Veriore se e njëjëta po i 'shqyrton me kujdes' planet për të ...
Stine dhe Roza Lati sërish bashkë (Foto)

Stine dhe Roza Lati sërish bashkë (Foto)

Stine dhe Roza Lati dikur kanë pasur një histori të gjatë dashurie por për fat të keq çifti nuk janë më bashkë. Megjithatë ata ruajnë ende një miqë ...

Katari heq vizat për 80 vende të botës

Katari ka njoftuar për programin e ri të vizave në këtë vend, i cili do të lejojë qytetarët nga 80 vende të botës të udhëtojnë pa viza drejt këtij ven ...

FBI bastis shtëpinë e ish shefit të fushatës së Trumpit

Është raportuar se FBI ka bastisur shtëpinë e Paul Manafort, ish shefit të fushatës së presidentit të SHBA-së, Donald Trump. Sipas The Washington P ...
Nëna e Ritës sërish vjen me foto ‘hot’ në bikini (Foto)

Nëna e Ritës sërish vjen me foto ‘hot’ në bikini (Foto)

Këngëtarja e njohur Rita Ora duket se ka pasur kujt t’i ngjajë për bukuri e linja seksi. Pavarësisht moshës që ka Vera Ora po i lë pa fjalë të gjit ...

Varshmëria nga sheqeri: nuk na duhet fare, ndërsa ka efekt si alkooli

Përveç se ndikon negativisht në figurën e trupit dhe shëndetin e dhëmbëve tuaj, sheqeri është konfirmuar të shkaktojë varshmëri. Është interesante ...
Shitet vetura e reperit Tupac Shakur (Foto)

Shitet vetura e reperit Tupac Shakur (Foto)

Kjo është hera e dytë që vetura e reperit të famshëm Tupac Shkur del në shitje. Vetura Hummer H1 e vitit 1996 e cila ishte në pronësi të reperit Tu ...
1 2 3 10 / 29 POSTS