1 2 3 20 / 21 POSTS
Dyshja e famshme e showbiz-it shqiptar konfirmon lidhjen, plasin në Insta foton e parë bashkë (Foto)

Dyshja e famshme e showbiz-it shqiptar konfirmon lidhjen, plasin në Insta foton e parë bashkë (Foto)

Të dy janë personazhe të njohur njëri nga Shqipëria dhe tjetra nga Kosova. Pak ditë më parë në media të ndryshme qarkulloi lajmi se Bruno ishte në ...

Asambleisti i Vetëvendosjes në Prishtinë i bashkohet PDK-së

Degës së PDK-së në Prishtinë, sot i është bashkuar asmbleisiti i Lëvizjes Vetëvendosje, Misin Bajrami. Kryetari i PDK-së në degën e Prishtinës, Lir ...

Videoja e cila do t’ju bëjë ta lini duhanin: Si duken mushkëritë e shëndetshme vetëm pas 20 cigareve (Video)

Se konsumimi i duhanit është shprehi e dëmshme për shëndetin, kjo është dëshmuar nga plot ekspertë botërorë të kësaj fushe. Konsumimi i duhanit ësh ...

Rrah gruan, policia e arreston gjilanasin

Një mashkull shqiptar në Viti është arrestuar nga policia pasi i njëjti në mesnatën e së martës ka ushtruar dhunë fizike ndaj bashkëshortes së tij. ...
Chris Brown i komenton Rihannas në Instagram, shumë kohë pas ndarjes (Foto)

Chris Brown i komenton Rihannas në Instagram, shumë kohë pas ndarjes (Foto)

Rihanna së fundmi është duke marrë pjesë në festivalin tradicional në vendlindjen e saj, Barbados, dhe veshja e saj ishte thjesht e pabesueshme. Kë ...

Tiramisu me pjeshkë

Përbërësit: 1 pako biskota 3-4 pjeshkë 250 gr krem djathi ose salcë kosi 2 lugë gjelle mjaltë 50 gr çokollatë e shkrirë 1 filxhan çaji n ...

4 vjeçari qëllohet me plumb në kokë për një arsye banale

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në SHBA, ku një 4 vjeçar është qëlluar me armë zjarri në makinë, për arsye banale. Sipas policisë amerikane i vogli ndo ...

Ambasada Gjermane ka një kërkesë nga të gjithë deputetët e rinj të Kuvendit të Kosovës

Ambasada gjermane në Kosovë në një intervistë për Telegrafin nëpërmjet Zyrës së Seksionit për Politikë, Medie, Kulturë dhe Protokoll dhënë gazetarit M ...

Mungesa e aktivitetit fizik, shkaktar i mbipeshës tek fëmijët

Mbipesha është një problem serioz për një përqindje të madhe të fëmijëve në mbarë botën. Moskujdesi serioz i prindërve ndaj të ushqyerit të fëmijëve, ...

Shkup: Sonte zhvillohet ndeshja Real Madrid – Manchester United

Sonte në Shkup, do të zhvillohet finalja e Superkupës së Evropës, në mes të ekipeve, Real Madrid dhe Manchester United. Autoritetet maqedonase, kan ...
1 2 3 20 / 21 POSTS