1 2 3 20 / 30 POSTS

Tetë arsye për të konsumuar mango

Filloni ditën tuaj me këtë frutë, qoftë duke e konsumuar atë të freskët apo në formë lëngu, pasi kështu lehtësoni funksionimin e trurit, duke e bërë m ...
Shkëmbi që duket si ujëvarë – Hierve El Agua (Video)

Shkëmbi që duket si ujëvarë – Hierve El Agua (Video)

Nëse e shikoni nga largësia duket si një ujëvarë e zakonshme, nëse afroheni pak më afër duket si një ujëvarë e ngrirë dhe vetëm kur t’i afroheni shumë ...
Monika bëhet nënë për herë të parë (Video)

Monika bëhet nënë për herë të parë (Video)

Ka kohë që po rri larg vëmendjes së mediave dhe paraqitjes publike. Por ajo, po përjeton momentet më të mira në jetë. Kjo pasi këngëtarja Monika Sa ...

Fillon takimi për të caktuar seancën e re

Të gjithë përfaqësuesit e partive politike iu kanë përgjigjur pozitivisht ftesës së kryesuesit të seancës Adem Mikullovci për një takim konsultativ pë ...
Ushqimet që duhet t’iu shmangni kur jashtë është +30 gradë Celsius, sepse mund të përfundoni në spital

Ushqimet që duhet t’iu shmangni kur jashtë është +30 gradë Celsius, sepse mund të përfundoni në spital

Temperaturat e larta, të cilat ndikojnë në prishje të shpejtë të artikujve ushqimorë, por edhe shprehitë e këqija jetësore, siç është moslarja me rreg ...

iPhone 8 do të incizojë në 4K me 60fps

Ndërsa i afrohemi shtatorit, rrjedhjet e iPhone po hidhin gjithnjë e më shumë. Rrjedhja më e rëndësishme deri më tani ka qenë nga vetë Apple kur HomeP ...
Ja cila është pozita e preferuar e Kidës (Foto)

Ja cila është pozita e preferuar e Kidës (Foto)

Edhe pse e re në moshë, sukseset e saja, që nga hapat e parë drejt karrierës, kanë rezultuar tejet pozitiv dhe në favor të Kidës, si njëra nga këngëta ...

Konjufca: Nuk e pranojmë kushtin e Kadri Veselit

Glauk Konjufca duke folur në seancë ka thënë se nuk VV nuk e pranon kushtëzimin e Kadri Veselit me largim nga kandidature tij me kusht që Haradinaj të ...

Afganistan: Talibanët sulmojnë një market të këmbimit të parave

Zyrtarët afganë kanë thënë se të paktën pesë trupa të sigurisë janë vrarë gjatë një sulmi të talibanëve, në një market të këmbimit të parave, në provi ...
Buta fillon lidhje me një këngëtare të njohur (Foto)

Buta fillon lidhje me një këngëtare të njohur (Foto)

Hip hop ylli i ri, Buta, duket se ka nisur një romancë të re. Ishte spekuluar javë më parë kur ai është parë në afërsi të madhe me këngëtaren Edona ...
1 2 3 20 / 30 POSTS