1 2 3 20 / 30 POSTS
Adem Mikullovcit i përkeqësohet gjendja shëndetësore? (Foto)

Adem Mikullovcit i përkeqësohet gjendja shëndetësore? (Foto)

Gjendja shëndetësore e deputetit të Vetëvendosjes, Adem Mikullovci nuk është e mirë, shkruan kosovapress. Pasi që përfundoi seanca e cila nuk u arr ...
Endrit Ademi ft Baboo Darabuka & Dj Benity sjellin projektin e ri (Video)

Endrit Ademi ft Baboo Darabuka & Dj Benity sjellin projektin e ri (Video)

'Po të pres' është projekti i cili ka bashkuar këngëtarin Endrit Ademi, me grupin Baboo Darabuka dhe Dj Benity. Kënga dhe videoklipi është bërë me ...

Rrahën katër persona në Viti, arrestohen nga policia

Në fshatin Drobesh të Vitisë dje janë arrestuar katër të dyshuar meshkuj Kosovar/Shqiptarë, pas një rrahje në mes vete duke i shkaktuar njëri-tjetrit ...

Hoti: Edhe presidenti është involvuar që të shtyhet kjo seancë

Avdullah Hoti nga koalicioni LAA ka thënë se edhe presidenti i vendit, Hashim Thaçi, është përfshirë në shtyrjen e seancës konstituive të legjislaturë ...

Ndërpritet seanca konstituive e Kuvendit të Kosovës

Seanca konstituive e Kuvendit është ndërprerë, ndonëse pa ndonjë qartësi nëse ishte shtyrje, mbyllje apo ndërprerje. Koalicioni PAN nuk e ka propoz ...

Trump synon eliminimin e Lotarisë Amerikane

Donald Trump po finalizon ëndrrën më të keqe të shqiptarëve, atë të mbylljes së lotarisë Amerikane. Mësohet se Trump po mbështet një projekt-ligj cili ...
PAN kërkon që seanca të shtyhet për 2 orë, Teuta voton Pro (Foto)

PAN kërkon që seanca të shtyhet për 2 orë, Teuta voton Pro (Foto)

Enver Hoxhaj, nënkryetar i PDK-ë në emër të PAN-it ka kërkuar që pika rendit të ditës për emrin e kandidatit për kryetar të Kuvendit të shtyhet për në ...
Betohen deputetët e Kuvendit (Foto)

Betohen deputetët e Kuvendit (Foto)

Janë betuar 120 deputetët e legjislaturës së gjashtë të Kuvendit të Kosovës. Tekstin e betimit e lexoi kryesuesi i seancës konstituive Adem Mikullo ...
Koreografia e tifozëve të Legias bën xhiron e botës, një ushtar gjerman duke e qëlluar një fëmijë polak me pistoletë në kokë (Foto)

Koreografia e tifozëve të Legias bën xhiron e botës, një ushtar gjerman duke e qëlluar një fëmijë polak me pistoletë në kokë (Foto)

Tifozët e Legia Varshavës kanë përkujtuar përvjetorin e Kryengritjes së Varshavës Gjatë ndeshjes kualifikuese për Ligën e Kampionëve, kundër Astana ...

Miloti ndez atmosferën në Mal të Zi (Video)

Milot Hasangjekaj mbrëmjen e radhës e pati në Mal të Zi. Ai ka argëtuar publikun me disa pika muzikore, përcjellë zico.tv Kënga e tij e fundit ‘ ...
1 2 3 20 / 30 POSTS