1 217 / 17 POSTS

Stavileci për krizën energjetike: Pa panikë, do të keni rrymë

Paralajmërimet se mund të ketë mungesë të energjisë për shkak të mungesës së thëngjillit si pasojë e shpronësimeve, u diskutua edhe në mbledhjen e Qev ...
Thaçi takohet me kryeministrin e Malit të Zi, pajtim për forcimin e bashkëpunimit

Thaçi takohet me kryeministrin e Malit të Zi, pajtim për forcimin e bashkëpunimit

Presidenti i Kosovës Hashim Thaçi po qëndron në Podgoricë. Në kryeqytetin e Malit të Zi Thaçi sot është takuar me kryeministrin malazez Dushan Mark ...
Albatriti, Nurteel dhe Genta, afro gjysmë milioni për një ditë me ‘Po du met pa’ (Video)

Albatriti, Nurteel dhe Genta, afro gjysmë milioni për një ditë me ‘Po du met pa’ (Video)

Albatrit Muçiçi, Nurteel dhe Genta Ismajli po shijojnë sukses të madh në orët e para të publikimit të klipit të ri. Ky videoklip është pritur mirë ...

Bukë misri e lirë dhe e shpejtë: provoni bukën e misrit me kokrra të plota misri (Video)

Këtë bukë të butë akoma nuk e keni provuar! Me siguri që paragjella me kokrra misri do të kënaqë familjen dhe miqtë tuaj… Përbërësit: 1 vezë ...

Kina 2019: Kosova kërkon fitore ndaj Maqedonisë

Kosova do të përballet me Maqedoninë, sonte nga ora 20:15, në Pallatin e Rinisë dhe Sporteve në Prishtinë. Ky takim luhet në kuadër të para-kualifikim ...
Jep dorëheqje Shukri Buja (Dokument)

Jep dorëheqje Shukri Buja (Dokument)

Kryetari i Degës se Partisë Demokratike të Kosovës, në Lipjan Shukri Buja, ka dhënë dorëheqje nga ky pozicion. Lajmin për 'Indeksonline', e ka konf ...
Kosova me gjashtë strehimore, prej tyre vetëm tri funksionale

Kosova me gjashtë strehimore, prej tyre vetëm tri funksionale

Në gjithë territorin e Kosovës gjenden vetëm gjashtë strehimore publike, që përdorën për raste emergjente. Prej tyre, vetëm tri janë funksionale. T ...
1 217 / 17 POSTS