1 42 43 44437 / 437 POSTS
Ja sa ka ndryshuar ‘Ardi’ i ‘Familjes Moderne’ (Video)

Ja sa ka ndryshuar ‘Ardi’ i ‘Familjes Moderne’ (Video)

Aktori Armond Morina njihet për publikun për rolin e Ardit. Ardi dhe Longari në ‘Familja Moderne’ ishin ndër personazhet më të pëlqyer. Së fundm ...
‘Shok’ po rikthehet me një tjetër dimension (Video)

‘Shok’ po rikthehet me një tjetër dimension (Video)

Filmi ‘Shok’ pa dyshim që ka lënë gjurmë në kinematografinë shqiptare. Ky film që flet për luftën e 1999 ishte nominuar në kategorinë e filmit të m ...
Pushimet luksoze të këngëtarëve (Video)

Pushimet luksoze të këngëtarëve (Video)

Pushimet verore kanë filluar edhe për këngëtarët. Ata zgjedhin vende të veçanta që të relaksohen pranë të dashurve të tyre, përcjellë zico.tv n’ ...
Adele anulon dy shfaqje botërore

Adele anulon dy shfaqje botërore

Adele ka anuluar dy shfaqje të turneut të saj botëror në stadiumin Wembley në Londër, kjo për shkak se ka probleme me vokalin e saj. Adele ka njoft ...
Trump: Do t’i mbrojmë aleatët nga regjimi ‘brutal’ i Koresë Veriore

Trump: Do t’i mbrojmë aleatët nga regjimi ‘brutal’ i Koresë Veriore

Presidenti i Shteteve të Bashkuara, Donald Trump, e cilësoi si 'brutal dhe të pamatur' regjimin e Koresë së Veriut dhe tha se ka një 'plan të fortë' p ...
Gjilan, 55 të helmuar me ushqim për gjashtë muaj

Gjilan, 55 të helmuar me ushqim për gjashtë muaj

Për trajtim shëndetësor si pasojë e helmimit nga produktet ushqimore në Spitalin Regjional të Gjilanit në 6-mujorin e këtij viti janë pranuar 55 pacie ...
Thaçi takohet me Vuçiqin

Thaçi takohet me Vuçiqin

Përfaqësuesja e lartë e Bashkimit Evropian për politikë të jashtme dhe siguri, Federica Mogherini, të martën në Bruksel do të jetë nikoqire e një taki ...
1 42 43 44437 / 437 POSTS