1 2 3 4 44 20 / 437 POSTS

Mustafa: LDK s’ka votë për Kadri Veselin, bëri veprime fëmijërore

Kryetari i LDK-së, njëherit kryeministër në detyrë, Isa Mustafa është shprehur i bindur se në seancën e 3 gushtit nuk do të ketë votë të LDK-së për Ka ...

Lorik Cana do liri për Ballistin (Foto)

Ish-kapiteni i Kombëtares Shqiptare të futbollit, Lorik Cana, ka kërkuar liri për Ballistin, Ismail Morina. Gjykata në Dubrovnik ka vendosur për ek ...

Apple po investon rreth 3 miliardë dollarë në LG

Sipas një raporti të ri nga Korenë e Jugut sot thuhet se Apple po investon rreth 2.7 miliardë dollarë në LG Display. Poenta e kësaj është të siguro ...

Vjen ilaçi i ri kundër leuçemisë

Miliona njerëz vdesin nga sëmundje të rënda, e midis tyre edhe leuçemia. Një panel këshillues i administratës amerikane për ushqimin dhe drogës mirato ...

Amber Rose ka rrezikuar të vetëvritej shkaku i Kanye West

Amber Rose tha se ka rrezikuar të vetëvritej pasi prej shtatë vjetësh ka pësuar bulizmin e ish-partnerit të, Kanye West. Këngëtarja 33-vjeçare pran ...

Noizy lanson klipin e ri (Video)

Noizy ka lansuar klipin e ri të titulluar 'AK47', shkruan zico.tv Videoklipi i realizuar vjen pak kohë pasi ai lansoi klipin '100Kile', i cili ësht ...

Soyuz dërgon astronautët në Stacionin Ndërkombëtar të Gjithësisë

Një polic para anijes kozmike, në prag të nisjes së saj në Stacionin Ndërkombëtar të Gjithësisë Anije kozmike Soyuz, është nisur nga baza ajrore Ba ...
Big Mama kapet ‘mat’ në shtrat me…! (Foto)

Big Mama kapet ‘mat’ në shtrat me…! (Foto)

Këngëtarja e njohur, Big Mama, ka qenë në qendër të vëmendjes kohët e fundit në mediat rozë. Bigu shumë herë na ka dëshmuar se i do fëmijët. Së fu ...

‘Diktatura po e vret popullin shqiptar’

Të paktë ishin ata burra shqiptarë që guxuan dhe i dolën kundër Enver Hoxhës. Fati i tyre dihej. Pushkatim, me ose pa gjyq! Por kishte edhe nga ata ...

Ekstradimi i Ballist Morinës në Serbi, reagon më në fund FSHF-ja

FSHF reagon publikisht dhe i bën thirrje të hapur autoriteteve përkatëse dhe institucioneve që të ndërhyjnë brenda kornizës ligjore për të ndaluar eks ...
1 2 3 4 44 20 / 437 POSTS