1 2 10 / 19 POSTS
Edhe Liburn Aliu e punësoi bashkëshorten e tij (Dokumente)

Edhe Liburn Aliu e punësoi bashkëshorten e tij (Dokumente)

Drejtori i Urbanizmit, Ndërtimit dhe Mbrojtjes së Mjedisit në Komunën e Prishtinës, Liburn Aliu, ka shfrytëzuar pozitën e tij si udhëheqës i Kolegjium ...
PDK nominon Kadri Veselin për kryetar kuvendi

PDK nominon Kadri Veselin për kryetar kuvendi

Këshilli Drejtues i PDK’së e ka nominuar zyrtarisht Kadri Veselin për Kryetar të Kuvendit. Këtë e ka bërë të ditur Nënkryetari i PDK’së, Rexhep Hoti, ...
Mustafa: LDK s’ka votë për Kadri Veselin, bëri veprime fëmijërore

Mustafa: LDK s’ka votë për Kadri Veselin, bëri veprime fëmijërore

Kryetari i LDK-së, njëherit kryeministër në detyrë, Isa Mustafa është shprehur i bindur se në seancën e 3 gushtit nuk do të ketë votë të LDK-së për Ka ...
Lorik Cana do liri për Ballistin (Foto)

Lorik Cana do liri për Ballistin (Foto)

Ish-kapiteni i Kombëtares Shqiptare të futbollit, Lorik Cana, ka kërkuar liri për Ballistin, Ismail Morina. Gjykata në Dubrovnik ka vendosur për ek ...
Apple po investon rreth 3 miliardë dollarë në LG

Apple po investon rreth 3 miliardë dollarë në LG

Sipas një raporti të ri nga Korenë e Jugut sot thuhet se Apple po investon rreth 2.7 miliardë dollarë në LG Display. Poenta e kësaj është të siguro ...
Vjen ilaçi i ri kundër leuçemisë

Vjen ilaçi i ri kundër leuçemisë

Miliona njerëz vdesin nga sëmundje të rënda, e midis tyre edhe leuçemia. Një panel këshillues i administratës amerikane për ushqimin dhe drogës mirato ...
Amber Rose ka rrezikuar të vetëvritej shkaku i Kanye West

Amber Rose ka rrezikuar të vetëvritej shkaku i Kanye West

Amber Rose tha se ka rrezikuar të vetëvritej pasi prej shtatë vjetësh ka pësuar bulizmin e ish-partnerit të, Kanye West. Këngëtarja 33-vjeçare pran ...
Noizy lanson klipin e ri (Video)

Noizy lanson klipin e ri (Video)

Noizy ka lansuar klipin e ri të titulluar 'AK47', shkruan zico.tv Videoklipi i realizuar vjen pak kohë pasi ai lansoi klipin '100Kile', i cili ësht ...
Soyuz dërgon astronautët në Stacionin Ndërkombëtar të Gjithësisë

Soyuz dërgon astronautët në Stacionin Ndërkombëtar të Gjithësisë

Një polic para anijes kozmike, në prag të nisjes së saj në Stacionin Ndërkombëtar të Gjithësisë Anije kozmike Soyuz, është nisur nga baza ajrore Ba ...
Big Mama kapet ‘mat’ në shtrat me…! (Foto)

Big Mama kapet ‘mat’ në shtrat me…! (Foto)

Këngëtarja e njohur, Big Mama, ka qenë në qendër të vëmendjes kohët e fundit në mediat rozë. Bigu shumë herë na ka dëshmuar se i do fëmijët. Së fu ...
1 2 10 / 19 POSTS