1 2 10 / 19 POSTS
Labinot Tahiri: S’thashë që e votoj Kadri Veselin

Labinot Tahiri: S’thashë që e votoj Kadri Veselin

Deputeti i AKR-së, Labinot Tahiri, ka reaguar ndaj një lajmi të publikuar nga gazeta Blic. Në artikullin në fjalë, shkruante se Labinot Tahiri ka p ...
Faraoni G videoklip me plotë femra (Video)

Faraoni G videoklip me plotë femra (Video)

'Made in Albania' quhet kënga e re e Ilir Demollit, i njohur si Faraoni G. Ai erdhi me një videoklip me tematikë mjaft interesante, për të cilin ës ...
Mihrije Braha tregon se si e kanë sharë (Video)

Mihrije Braha tregon se si e kanë sharë (Video)

Mihrije Braha kohëve të fundit po publikon foto të pazakonshme. Ajo po ekspozohet më shumë se herave tjera. Mihrija po kritikohet nga shumica pë ...
Ardian Bujupi në lidhje me modelen e njohur? (Video)

Ardian Bujupi në lidhje me modelen e njohur? (Video)

Këngëtari Ardian Bujupi kohëve të fundit është aktiv në muzikë. Ai po sjell projekte të reja kohë pas kohe, përcjellë zico.tv Artisti ishte i ft ...
Çaji i zi (Video)

Çaji i zi (Video)

Çaji i zi përmirëson qarkullimin e gjakut dhe në sasi të mëdha. Ai poashtu zvogëlon rrezikun nga hemorragjia cerebrale. Çaji i zi është i pasur me ...
LaFerrari Aperta (Video)

LaFerrari Aperta (Video)

Ferrari ka zbuluar makinën e saj më të shpejtë të saj të konvertueshme dhe tashmë ajo është shitur. E quajtur LaFerrari Aperta, është një supermaki ...
Hajdutja e famshme (Video)

Hajdutja e famshme (Video)

Një hajdute 86-vjeçare argjendarish, me famë ndërkombëtare, ka ridalë para gjykatës, këtë herë e akuzuar për vjedhjen e sendeve me vlerë 80 dollarë në ...
Haradinaj: Nuk do të humbim kohë për formimin e qeverisë

Haradinaj: Nuk do të humbim kohë për formimin e qeverisë

Lideri i AAK-së, Ramush Haradinaj, pasi ka dhënë nënshkrimin e tij për t`u regjistruar si deputet i Kuvendit të Kosovës për legjislaturën e ardhshme, ...
Pesha fitohet nga ajo se në sa ora ushqeheni, e jo se çfarë hani

Pesha fitohet nga ajo se në sa ora ushqeheni, e jo se çfarë hani

Është ora në të cilën hani e jo sa kalori i konsumoni ajo që po ndikon në shtimin e peshës tuaj, sugjeron një studim i ri. Kjo do të thotë se ushqi ...
Rusia e kritikon legjislacionin për sanksionet amerikane

Rusia e kritikon legjislacionin për sanksionet amerikane

Zyrtarët e Rusisë dhe ligjvënësit e kanë kritikuar ashpër legjislacionin e miratuar në Dhomën Përfaqësuese të Shteteve të Bashkuara, me të cilin impon ...
1 2 10 / 19 POSTS