Ky është djali i Adelina Ismailit, shikoni sa është rritur (Foto)

Ky është djali i Adelina Ismailit, shikoni sa është rritur (Foto)

Këngëtarja e njohur Adelina Ismajli dhe bashkëshorti i saj Val Krasniqi në muajin prill, përjetuan ndjenjën më të bukur atë të të bërit prindër për he ...
Ahmeti: Xhamia do të ndërtohet në Dardani

Ahmeti: Xhamia do të ndërtohet në Dardani

Në mbledhjen e sotme të Kuvendit Komunal të Prishtinës, gjatë diskutimit për ndërtimin e xhamisë në lagjen Dardania kryetari, Shpend Ahmeti ka thënë q ...
Kur vipat shqiptare dështuan keq me photoshop (Video)

Kur vipat shqiptare dështuan keq me photoshop (Video)

E habitshme por të famshmit shqiptar akoma lënë gjurmët e photoshopit në fotografitë e tyre. Kjo ka ndodhur disa herë dhe natyrisht janë femrat ato q ...
Thaçi përkujton Enver Zymberin, 25 korriku – Dita e Bashkimit të Kosovës

Thaçi përkujton Enver Zymberin, 25 korriku – Dita e Bashkimit të Kosovës

Presidenti i vendit, Hashim Thaçi, ka përkujtuar përmes profilit të tij në Facebook, policin Enver Zymberi. 'Në çdo 25 korrik e kujtojmë me krenari h ...
Lutfi Haziri: LDK-ja nuk ka votë për PAN-in

Lutfi Haziri: LDK-ja nuk ka votë për PAN-in

Lidhja Demokratike e Kosovës nuk ka asnjë votë për koalicionin PAN dhe për kandidatin e tyre për kryeministër Ramush Haradinaj. Madje atë nuk do ta vo ...
Kryesia e Kuvendit mblidhet sot, diskuton për seancën e 3 gushtit

Kryesia e Kuvendit mblidhet sot, diskuton për seancën e 3 gushtit

Kryesia e Kuvendit të Kosovës do të mbajë sot mbledhje, ku do të diskutojë rreth përgatitjeve për seancën konstituive. Mbledhja e Kryesisë do të mb ...
Gjashtë vjet nga aksioni në pikat kufitare në veri

Gjashtë vjet nga aksioni në pikat kufitare në veri

Sot bëhen 6 vjet kur Njësia Speciale e Policisë së Kosovës (ROSU) kishte ndërmarrë aksionin për t’i futur nën kontroll pikat kufitare në veri të Kosov ...
Flet nëna që varrosi katër djemtë e vrarë në Kosuriq të Pejës (Foto)

Flet nëna që varrosi katër djemtë e vrarë në Kosuriq të Pejës (Foto)

Dy gra janë të vetmet anëtare të familjes Berisha në fshatin Kosuriq të Pejës, që presin për ngushëllime farefisin që hyn e del në shtëpinë e tyre, pa ...
Borxhi i përgjithshëm i Kosovës shënon rritje

Borxhi i përgjithshëm i Kosovës shënon rritje

Borxhi publik i Kosovës vazhdon të shënojë rritje, përkundër faktit që ai vlerësohet më i ulëti në rajon. Sipas të dhënave të fundit të Bankës Qendror ...
9 / 9 POSTS