1 2 10 / 12 POSTS
Mihrije Braha sjell projektin më të ri ‘Jam nxon’ (Video)

Mihrije Braha sjell projektin më të ri ‘Jam nxon’ (Video)

Këngëtarja e njohur Mihrije Braha ka kohë që ka publikuar projektin e saj më të ri. E sot publikohet kënga më e re e këngëtares e cila është shumë ...
Adriana Matoshi flet për çmimin e PriFilmFest-it

Adriana Matoshi flet për çmimin e PriFilmFest-it

Aktorja e njohur kosovare, Adriana Matoshi, është shprehur se ndjehet e nderuar që ka rrëmbyer çmim në PriFilmFest. Mirënjohjen e saj për drejtuesi ...
Pendohet Teuta Rugova?

Pendohet Teuta Rugova?

Deputetja e Lidhjes Demokratike të Kosovës, Tetuta Rugova, ka thënë se deklarata e saj e mëhershme e bërë sot është keqkuptuar. 'Mendoj se deklarat ...
Ja kur del bashkëpunimi mes Vjollca Haxhiut dhe Xenit (Video)

Ja kur del bashkëpunimi mes Vjollca Haxhiut dhe Xenit (Video)

Në sezonën përvëluese të verës ndodhin shumë bashkëpunime në muzikë. Më i riu është projekti mes këngëtarëve të njohur të estradës, Vjollca Haxhiu ...
Teuta Rugova fton LDK-në të përkrahë Haradinajn për kryeministër

Teuta Rugova fton LDK-në të përkrahë Haradinajn për kryeministër

Deputetja e LDK-së Teuta Rugova, pas takimit të sotëm me Ramush Haradinajn, ka ftuar partinë e vet që ta votojë qeverinë e PAN-it me në krye Ramush Ha ...
Thaçi, komandantit të NATO-s: Ushtrinë do ta bëjmë në koordinim me ju

Thaçi, komandantit të NATO-s: Ushtrinë do ta bëjmë në koordinim me ju

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, ka pritur sot komandantin Suprem të NATO-s për Evropë, Gjeneralin Curtis Scaparrotti, i shoqëruar nga komandanti i ...
A është kjo ‘bomba’ që po e sjellin Nora dhe Gjiko

A është kjo ‘bomba’ që po e sjellin Nora dhe Gjiko

Nora Istrefi dhe reperi Gjiko po sjellin bashkëpunim. Duetet po vazhdojnë të jenë trend i kësaj vere në industrinë muzikore Kësaj radhe, Nora Is ...
Ramush Haradinaj thotë se merr mbështetje nga familja e presidentit Rugova

Ramush Haradinaj thotë se merr mbështetje nga familja e presidentit Rugova

Kandidati i koalicionit PDK-AAK-NISMA për Kryeministër, Ramush Haradinaj, pasi ka dalë nga rezidenca e Presidentit të ndjerë Ibrahim Rugova, në Velani ...
Rikthehet fuqishëm Gresa Behluli, lanson ‘I jemi’ (Video)

Rikthehet fuqishëm Gresa Behluli, lanson ‘I jemi’ (Video)

Duket qartë që i ka munguar skenës muzikore. E rikthimin simpatik në muzikë Gresa Behluli e ka bërë me ritëm. Ajo ka publikuar këngën e saj më të ...
Tërmet në Egje, dy të vdekur dhe dëme të mëdha (Foto)

Tërmet në Egje, dy të vdekur dhe dëme të mëdha (Foto)

Dy të vdekur dhe dhjetra të plagosur, disa prej të cilëve në gjendje të rëndë është bilanci i një lëkundjeje sizmike 6.4 e shkallës Rihter të shënuar ...
1 2 10 / 12 POSTS