1 2 10 / 17 POSTS
Pas bashkëpunimit ‘S’ka inatë’, Roberti nuk ka ndërmend të ndalet (Video)

Pas bashkëpunimit ‘S’ka inatë’, Roberti nuk ka ndërmend të ndalet (Video)

Këngëtari Robert Berisha duket të jetë ndër këngëtarët më aktivë dhe të angazhuar së fundmi në muzikë. Ka vetëm 24 orë që ai së bashku me Nora Istr ...
Xhamia ‘Mbreti i dritës’ (Video)

Xhamia ‘Mbreti i dritës’ (Video)

Në Shiraz të Iranit ndodhet një xhami shumë e bukur e cila ka një histori shumë interesante. Kjo xhami quhet 'Mbreti i dritës'. Interiori i saj ës ...
Lulelakra apo superushqimi (Video)

Lulelakra apo superushqimi (Video)

Studimet më të fundit kanë treguar se ushqimet që shumë nga ne blejmë çdo ditë, kanë po aq shumë përfitime shëndetësore sa ato që njihen si superushqi ...
Selfie që po e bankroton fotografin

Selfie që po e bankroton fotografin

Fotografi David Slater, i cili publikoi 'selfien' e njohur të majmunit Naruto, ka bërë të ditur se ndodhet para bankrotimit, për shkak të padisë së PE ...
Si ta kuptoni se hormonet tuaja nuk janë në balancë

Si ta kuptoni se hormonet tuaja nuk janë në balancë

A jeni ndjerë të lodhur, të fryrë ose nervozë gjatë muajve të fundit? Kur ju vijnë periodat, ndodh një humbje balance e hormoneve. Ndërsa pas ciklit ...
Pamje të reja nga videoklipi i Gentës me Albatritin! (Video)

Pamje të reja nga videoklipi i Gentës me Albatritin! (Video)

Këngëtari Albatrit Muqiqi dhe Genta Ismajli kanë bashkuar forcat dhe po sjellin bashkëpunimin e parë ndërmjet tyre. Kënga titullohet 'Po du me t’pa' d ...
Blero feston sot ditlindjën e tij, por sa është difereca mes Afronës!

Blero feston sot ditlindjën e tij, por sa është difereca mes Afronës!

Këngëtari Blero feston 39-vjetorin e lindjes, pas ndarjes me Teuten ai ka gjetur tashë e një kohë veten si duket tek bukuroshja Afrona. Edhe pse difer ...
Prezantohet Panucci: Shqipërinë do ta dërgoj në ‘Euro 2020’

Prezantohet Panucci: Shqipërinë do ta dërgoj në ‘Euro 2020’

Christian Panucci është emëruar zyrtarisht si trajneri i ri i kombëtares shqiptare të futbollit gjatë një prezantimi që është bërë sot paradite në amb ...
Ja çfarë bën Majku për dy mujorin e lindjes së djalit të tij (FOTO)

Ja çfarë bën Majku për dy mujorin e lindjes së djalit të tij (FOTO)

Për reperin e njohur Majk dhe ish- të dashurën e tij modelen e njohur Majlinda Zeka, sot është një ditë shumë e veçantë. Kjo për faktin pasi që dy ...
Makarona me mish viçi, në mënyrën meksikane (Video)

Makarona me mish viçi, në mënyrën meksikane (Video)

Shikojeni videon dhe vetë gatuani këtë ushqim fenomenal. Përbërësit: ½ kg mish të bluar viçi 4 lugë përzierje erëzash 2 filxhanë ujë 400 ...
1 2 10 / 17 POSTS