1 2 3 10 / 21 POSTS
Zbulohet data e publikimit të bashkëpunimit të Era Istrefit me reperin amerikan

Zbulohet data e publikimit të bashkëpunimit të Era Istrefit me reperin amerikan

Era Istrefi është gati të publikojë bombën e radhës. Këngëtarja e hitit 'Bonbon' ka dhënë një intervistë për revistën prestigjoze 'Forbes' ku dhe ka z ...
Si ta kuptoni se kush ju ka larguar dhe bllokuar nga lista e miqve në Snapchat

Si ta kuptoni se kush ju ka larguar dhe bllokuar nga lista e miqve në Snapchat

Shumë nga ju mbeteni konfuz nëse një mik i juaji ndërpret komunikimin me ju në llogarinë Snapchat. Por, ende ndoshta ju nuk e keni kuptuar se ka shum ...
Kafja apo birra!

Kafja apo birra!

Kur bëhet fjalë për atë që pini, do të duhej të mendonit mirë sepse, sipas disa hulumtimeve të bëra nga shkencëtarët amerikanë, pijet mund të ndikojnë ...
Kosovarët proevropianët më të mëdhenj në Ballkan, serbët euroskeptikë

Kosovarët proevropianët më të mëdhenj në Ballkan, serbët euroskeptikë

Qytetarët e Kosovës vazhdojnë të jenë të parët në Ballkanin Perëndimor, që besojnë në perspektivën e integrimit në Bashkimin Evropian. Pas Kosovës ...
Revolucioni i Milanit që kushtoi 190 milionë euro (Foto)

Revolucioni i Milanit që kushtoi 190 milionë euro (Foto)

Milani ka bërë një investim të madh në këtë afat kalimtar pasi dëshiron t’i bëjë Vincenco Montellas një formacion sa më të mirë. Dallimet janë të d ...
​Llojet e panjohura të kancerit

​Llojet e panjohura të kancerit

Kanceri është sëmundje vdekjeprurëse që po merr çdo vit me mijëra jetë njerëzish. Kjo sëmundje përhapet në të gjitha format e saj me një shpejtësi të ...
Rita Ora për Billboard shfaqet plot stil (Foto)

Rita Ora për Billboard shfaqet plot stil (Foto)

Superylli shqiptar, Rita Ora, është shfaqur plot stil në imazhin e fundit. Ajo ka pozuar për revistën Billboard, vetëm pak kohë pasi ka tërhequr vë ...
Si të mbroheni nga mushkonjat

Si të mbroheni nga mushkonjat

Ditët e ngrohta sjellin edhe mushkonjat. Hulumtimet kanë treguar që gjenet janë më së shumti fajtore pse jeni aq 'tërheqës' për mushkonjat, edhe pse e ...
HRW dënon Rusinë për cenim të lirisë së shprehjes

HRW dënon Rusinë për cenim të lirisë së shprehjes

Organizata Human Rights Watch ka thënë se Rusia ka futur kufizime të dukshme në fjalimet online dhe ka ndërhyrë gjatë aktiviteteve në internet. Në ...
Upss! Kanye ia fut duart në publik Kimit, nuk iu reziston dot formave te saj (Foto)

Upss! Kanye ia fut duart në publik Kimit, nuk iu reziston dot formave te saj (Foto)

Kim Kardashian nuk zhgënjeu në daljen e saj, duke nxjerrë në pah hiret e saj të mrekullueshme. Formave joshëse të Kim nuk ju shpëtoi dot as Kanye, i ...
1 2 3 10 / 21 POSTS