1 2 10 / 17 POSTS
Kunati e rrah barbarisht pse lindi vajzë – Pamje të rënda! (Video 16+)

Kunati e rrah barbarisht pse lindi vajzë – Pamje të rënda! (Video 16+)

Këto pamje tronditëse tregojnë momentin kur një grua rrihet barbarisht nga kunati i saj dhe një shoku i tij. Ngjarja e rëndë është regjistruar në Ind ...

FSHF: Ende s’ka trajner, Duka vazhdon bisedimet

Përcaktimi i trajnerit të Kombëtares shqiptare është një temë që po diskutohet çdo ditë. Së fundmi janë përmendur disa emra si kandidatë të mundshëm ...
Nora Istrefi me projekt befasi, ja imazhet e para (Foto)

Nora Istrefi me projekt befasi, ja imazhet e para (Foto)

Këngëtarja Nora Istrefi shumë shpejt do të publikojë një projekt të ri muzikor. Deri më tani ajo ka qëndruar në heshtje duke mos zbuluar asgjë, por ...

BE-ja e palëkundur, Kosova ka edhe dy kritere për liberalizim

Bashkimi Evropian edhe një herë ka ripërsëritur se Kosovës i mbesin edhe dy kritere të papërmbushura për liberalizimin e vizave. Nga krerët shtetër ...

BIK: Do ta ndërtojmë edhe pa leje xhaminë

Zyrtarë nga Bashkësia Islame e Kosovës kanë thënë se Komuna e Prishtinës ende nuk u ka dhënë leje për ndërtimin e Xhamisë Qendrore në Prishtinë. Zë ...

Presidenti Hashim Thaçi ende nuk e ka caktuar datën e konstituimit të Kuvendit

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi nuk ka caktuar ende datën e konstituimit të Kuvendit të Kosovës. Këshilltari i presidentit, Ardian Arifaj thotë se ...
Drita misterioze në qiellin e Hungarisë, disa po i japin karakter ‘jashtëtokësor’ (Video)

Drita misterioze në qiellin e Hungarisë, disa po i japin karakter ‘jashtëtokësor’ (Video)

Martin Szoter nga Budapesti i Hungarisë, ka zënë një moment kur qielli u ndriçua nga një dritë misterioze, kur moti ishte me stuhi dhe vetëtima. Kë ...
Shkurte Fejza publikon albumin e ri (Foto)

Shkurte Fejza publikon albumin e ri (Foto)

Këngëtarja e njohur e muzikës popullore Shkurte Fejza tashmë ka realizuar edhe albumin e saj më të ri. Lajmin e ka konfirmuar vetë këngëtarja përm ...
Vjollca Haxhiu zbulon gjoksin (Foto)

Vjollca Haxhiu zbulon gjoksin (Foto)

I erdhi radha edhe Vjollca Haxhiut radha që të shfaqë gjoksin. Këngëtarja e njohur ka shkëlqyer me pamjen e fundit. Në fustanin plot lule, ajo k ...
Servil me të huajin, kapadai me kosovarin

Servil me të huajin, kapadai me kosovarin

Nga Edmond Arizaj Ndoshta nuk u ka rënë në sy. Ndoshta është bërë situatë aq e zakonshme, sa nuk bën më përshtypje. Ndoshta jemi shndërruar. U bënë ...
1 2 10 / 17 POSTS