Shumica e njerëzve i bëjnë këto gabime në det, ndaj rrezikojnë të mbyten (Foto/Video)

Shumica e njerëzve i bëjnë këto gabime në det, ndaj rrezikojnë të mbyten (Foto/Video)

Gjatë verës, shumica e njerëzve duan të shkojnë në plazh për t’u çlodhur apo për të shpëtuar nga vapa. Megjithatë, deti e në raste të tjera oqeani, ...
Premierë: Ermali dhe Kaos publikojnë ‘VIP’ (Video)

Premierë: Ermali dhe Kaos publikojnë ‘VIP’ (Video)

Sapo është publikuar nga Ermal Fejzulahu dhe grupi KAOS, bashkëpunimi 'VIP'. Kësaj kënge ata ia kanë bashkëngjitur edhe klipin dhe është këngë tipi ...
Ja si po i keqtrajtojnë kosovarët në Durrës (Video)

Ja si po i keqtrajtojnë kosovarët në Durrës (Video)

Rruga e plazhit në qytetin e Durrësit si duket është kthyer në bllokadë për turistët nga Kosova. Policia e qarkullimit rrugor u ka ngritur “traun” ...
3 / 3 POSTS