1 2 10 / 12 POSTS

Tragjike në plazh, mbyten dy vajza dhe një djalë në Shqipëri

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në plazhin e Zvërnecit, në Vlorë ku janë mbytur 3 persona. Policia bën me dije se ngjarja ka ndodhur në afërsi ...

Pamjet e rënda të atentatit në Shkodër, vajza e shtrirë në tokë, ndihmohet edhe nga qytetarët (Video,+18)

Të tjera pamje vijnë nga ngjarja e rëndë në Shkodër, ku një çift të rinjsh mbetën të plagosur, si dhe një kalimtar i rastit. JOQ ka publikuar pamje ...
Pamje pak para se të vdiste Paul Walker (Video)

Pamje pak para se të vdiste Paul Walker (Video)

Sipas Hollywood Life, videoja e takon pak kohe para se aktori i famshëm të vdiste në aksidentin automobilistik të dy viteve më parë. Pamjet janë ma ...

13 fakte pas tentimit të Grusht shtetit në Turqi

Me 15 korrik 2016 ushtarët turq bllokuan urën e Bosforit në Stamboll, pushtuan aeroportet dhe bombarduan parlamentin turk në Ankarë - një tentim Grush ...
Dukja e meshkujve të politikës dhe estradës nëse do të ishin femra (Video)

Dukja e meshkujve të politikës dhe estradës nëse do të ishin femra (Video)

Të gjithë i shohim vazhdimisht në televizion. Shpesh befasojnë me dukjen e tyre plot stil dhe elegancë, duke përfaqësuar denjësisht qëndrimin e një ...

Rugova garanton se nuk do ta votojë Haradinajn në PAN

Deputeti i zgjedhur i LDK-së, Naser Rugova ka garantuar se nuk është ai që do ta votojë Ramush Haradinajn për kryeministër, si i nominuar i PAN-it për ...

Zeka: Nëse dështon Haradinaj, qeverinë ta themelojë Kurti

Deputeti i zgjedhur nga PAN, Milaim Zeka, ka thënë se nëse kandidati për kryeminsitër nga koalicioni i tij, Ramush Haradinaj, dështon që ta themelojë ...
Ledri kapet duke u puthur me një vajzë (Foto)

Ledri kapet duke u puthur me një vajzë (Foto)

Ai është padyshim një nga djemtë më të pëlqyer të showbizzit shqiptar dhe kjo nuk ka vend për diskutim. E duke qenë se të gjithë e duan, sidomos va ...

Maqedonia, duke relaksuar raportet me fqinjët, afrohet me BE-në

Njohësit e marrëdhënieve ndërkombëtare konsiderojnë se Brukseli është i interesuar t’i ndihmojë vendet e Ballkanit Perëndimor në planin ekonomik nëpër ...

Graniti tetë vjeçar ka nevojë për ndihmë (Foto)

Granit Sylejmani nga fshati Shupkovc i Mitrovicës, vuan nga sëmundja e ekstrofisë së fshikëzës urinare. Ai duhet të dërgohet jashtë vendit për shërim ...
1 2 10 / 12 POSTS