1 2 10 / 11 POSTS
Dardan Sejdiu padit Ganimete Musliun dhe Abelard Tahirin (DOKUMENT)

Dardan Sejdiu padit Ganimete Musliun dhe Abelard Tahirin (DOKUMENT)

Deputeti i ri i Lëvizjes Vetëvendosje, Dardan Sejdiu ka dorëzuar pak momente më parë padi, kundër deputetes nga PDK, Ganimete Musliu dhe këshilltarit ...
Cima sot feston ditëlindjen, ja sa vjet ka mbushur (Foto)

Cima sot feston ditëlindjen, ja sa vjet ka mbushur (Foto)

Rasim Thaçi, i njohur më mirë si Cima, sot feston ditëlindjen e tij të 68-të. Cima i ka bërë bashkë dy 'dosta' në mëngjesin e ditës së sotme për të ...

Danieli i BB9 tregon nëse i kanë marrë paratë pas fitores…

Ish-baborët e Big Brother duket se një nga aktivitetet më të preferuara që kanë është të publikojnë video live. Gjatë ditës së sotme Danieli dhe Fo ...

Thaçi në takim me Haradinajn

Presidenti i vendit Hashim Thaçi është duke u takuar me kandidatin për kryeministër të koalicionit PAN, Ramush Haradinaj në një restorant në kryeqytet ...

Arrestohet producenti i filmit biografik për presidentin Erdogan

Turqia arrestoi Ali Avcin, producentin e një filmi biografik rreth fëmijërisë së presidentit turk, Recep Tayyip Erdogan, dhe karrierës së tij të hersh ...
Luana Vjollca merr përkrahje të madhe pas lansimit të klipit (Foto)

Luana Vjollca merr përkrahje të madhe pas lansimit të klipit (Foto)

Luana Vjollca qysh në orët e para po shijon suksesin e këngës së re. Kishte kohë që ajo nuk kishte lansuar ndonjë projekt muzikor, por tash bukuros ...

Një garë e re armatimi në horizont…

Kongresi i Shteteve të Bashkuara synon të zhbëjë disa marrëveshje me Rusinë për kontrollin e armëve - çfarë reflekton gjendjen e rrezikshme të marrëdh ...
Lutfi Haziri i ‘dorëzoi’ detyrën e kryetarit, Festina Kurteshit (Foto)

Lutfi Haziri i ‘dorëzoi’ detyrën e kryetarit, Festina Kurteshit (Foto)

Kryetari i Komunës së Gjilanit, Lutfi Haziri, i ka dorëzuar sot pozitën Festina Kurteshit, kryetare e Asamblesë së Fëmijëve, e cila do ta ushtrojë për ...

Humb jetën turistja në plazh pas shpërthimit të një avioni

Një turiste ka humbur jetën pas goditjes që mori si pasojë e shpërthimit të fuqishëm të një avioni të pasagjerëve në plazhin Maho. Plazhi i territo ...

PAN-i, para testit të madh

Liderët e koalicionit PAN mund të kenë dalë të fituar nga betejat e luftës, mirëpo kjo që po u paraqitet tani, në paqe, duket se do t’i sfidojë përtej ...
1 2 10 / 11 POSTS