1 2 10 / 15 POSTS
Edona shkëlqen në klipin e ri ‘Çka m’bane’ (Video)

Edona shkëlqen në klipin e ri ‘Çka m’bane’ (Video)

Edona Llalloshi vazhdon të mbetët njëra ndër këngëtaret më simpatike të estradës shqiptare. Edona që në fillim të karrierës së saj ishte veçuar pë ...

Arrestohet Biznesmeni për Vjedhje Tatimore

Kompania “Roni-Com” ka qenë pjesë e dosjes së madhe për vjedhjen e organizuar tatimore që ishte transmetuar në emisionin Jeta në Kosovë. Amir Azemi ...

Nëntogeri i FSK-së zgjedhet ‘Studenti ndërkombëtar më i mirë i klasës’ në SHBA

Nëntogeri i Forcës së Sigurisë të Kosovë (FSK), Genti Koqinaj, diplomoi në 'Kursin Bazik të Oficerëve për Komunikim' në SHBA, ku si shpërblim për rezu ...
Nazira nga ‘Beni Affet’ befason me pamjen në jetën jashtë serialit (Foto)

Nazira nga ‘Beni Affet’ befason me pamjen në jetën jashtë serialit (Foto)

Aktorja turke e serialit të famshëm “Beni Affet” (Më Fal), “Nazira” është njëra ndër aktoret e këtij seriali e cila pëlqehet shumë për pozitivitetin e ...

BE-ja tubon kryeministrat e vendeve të Ballkanit në Triestë

Zyra e Bashkimit Evropian në Kosovë ka dhënë detaje në lidhje me Samitin e Ballkanit Perëndimor, i cili kësaj radhe do të mbahet më 12 korrik, në Trie ...

Zyrtare: James Rodriguez transferohet në Bayern Munchen

Skuadra e Bayern Munchen dhe Real Madridit kanë arritur marrëveshje për James Rodriguezin. Gjermanët kanë mposhtur Chelsean dhe Manchester Unitedin ...

Apokalipsi, ’20 vite larg’

Toka ka hyrë në etapën e gjashtë të anihilimit biologjik të jetës se egër. 'Zhdukja e kafshëve po ndodh', paralajmërojnë shkencëtarët 'dhe është më e ...

Capital T ‘tallet’ me Ronaldon për këngën ‘Hatixhe’ (Video)

Hip hop artisti Capital T, tashmë po shijon suksesin e projektit 'Hatixhe'. Ky projekt i lansuar nga Capital T ditë më parë, po pritet shumë mirë n ...

Arrestohet edhe personi i dytë që nuk i ofroi ndihmë të moshuarit në Gjilan

Është arrestuar edhe personi i dytë lidhur me vdekjen e të moshuarit që nuk iu ofrua ndihma në Gjilan. Lajmin e konfirmoi prokurori Agron Uka. Dy ...
Top 10 këngët më të mira të Noizyt që kanë lënë gjurmë (Video)

Top 10 këngët më të mira të Noizyt që kanë lënë gjurmë (Video)

Hip hop ylli, Noizy, është një prej rep artistëve më të qëlluar shqiptarë. Gjithnjë në hap me kohën dhe me popullaritet gjithnjë e më shumë në ngri ...
1 2 10 / 15 POSTS