1 2 10 / 14 POSTS
E pabesueshme çka bën Aurela Gaçe në një dasmë (Foto)

E pabesueshme çka bën Aurela Gaçe në një dasmë (Foto)

Këngëtarja Aurela Gaçe njihet për performancat e saj live. Ajo këtë e ka dëshmuar edhe mbrëmë në një aheng familjar, shkruan arbresh.info. Aurel ...
LDK i refuzon ftesën Ramush Haradinajt

LDK i refuzon ftesën Ramush Haradinajt

Kryetari i LDK-së Isa Mustafa, tha se nuk do t’i përgjigjen ftesës së Haradinajt për takim pasi kanë thënë njëherë se nuk do të hyjnë në asnjë koalici ...
Zonja e parë në dasmën e djalit të Adem Grabovcit (Foto)

Zonja e parë në dasmën e djalit të Adem Grabovcit (Foto)

Figura të njohura publike ka mbledhur mbrëmë dasma e djalit të ish-deputetit, Adem Grabovci. Në mesin e të ftuarve në dasmën e Ngadhnjim Grabovcit, p ...
Hyrja spektakolare në skenë e Dua Lipës në Wireless Festival (Video)

Hyrja spektakolare në skenë e Dua Lipës në Wireless Festival (Video)

Dua Lipa pa dyshim se është njëra nga këngëtaret më të mira në botë për momentin. Jo vetëm për paraqitjen e saj të jashtme – këngët e saj po pëlqeh ...
Vetura shkel 3 gra në mes të sheshit në Prishtinë (Foto)

Vetura shkel 3 gra në mes të sheshit në Prishtinë (Foto)

Një aksident jo i zakonshëm ka ndodhur para pak minutash tek rruga Qamil Hoxha, në kryeqytet. Një veturë e tipit pick-up e cila ishte parkuar në rr ...
Dani ‘e kalli’ në dasmën e Grabovcit, shikoni pjesë nga performanca e tij (Video)

Dani ‘e kalli’ në dasmën e Grabovcit, shikoni pjesë nga performanca e tij (Video)

Ramadan Krasniqi – Dani, mbetet në mënyrë të pakontestueshme një nga legjendat e muzikës së vjetër qytetare shqiptare. Dani ishte një nga emrat që ...
Florin Krasniqi blen kalanë në Ulqin për 1.5 milion euro

Florin Krasniqi blen kalanë në Ulqin për 1.5 milion euro

Kjo kullë në kalanë e Ulqinit është pronë e anëtarit të Vetëvendosjes, Florin Krasniqi. Fjalët e para, ndoshta ju duken drejt kontekstit negativ, por ...
KQZ ia dërgon presidentit vendimin për certifikimin e rezultateve

KQZ ia dërgon presidentit vendimin për certifikimin e rezultateve

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve sot e ka njoftuar presidentin e Kosovës Hashim Thaçi lidhur me certifikimin e rezultateve përfundimtare të zgjedhjeve q ...
Haradinaj fton në takim VV-në dhe LDK-në

Haradinaj fton në takim VV-në dhe LDK-në

Kandidati për kryeministër nga koalicioni PAN Ramush Haradinaj ka treguar se i dërguar një letër kryetarit të Vetëvendosjes Visar Ymeri, kryetarit të ...
Tentim vrasje në Gjilan, arrestohen 2 persona

Tentim vrasje në Gjilan, arrestohen 2 persona

Janë arrestuar dy të dyshuar në rrugën e 'Gjinollëve' në Gjilan pasi që të njëjtit pas një mosmarrëveshje kanë sulmuar fizikisht me thikë dy persona. ...
1 2 10 / 14 POSTS