1 2 10 / 12 POSTS
Martohet Granit Xhaka (Foto)

Martohet Granit Xhaka (Foto)

Granit Xhaka është martuar me të fejuarën e tij Leonita Lekaj. Pak ditë pas propozimit Xhaka ka realizuar martesën e tij me Lekajn. Fotot pas ma ...

Reagon Komuna e Prishtinës: Asnjë dorëheqje në komunë

Komuna e Prishtinës përmes një shkrimi në Facebook, demanton lajmin e përhapur për një varg dorëheqjesh si rrjedhojë e zgjedhjeve të 11 qershorit, për ...

Gjilan, 23 vjeçari vdes në mënyrë tragjike

Elbasan Isufi, 23 vjeç, nga qyteti i Gjilanit, ka ndërruar jetë pasi i njëjti është goditur nga ekskavatori. Ai ka ndërruar jetë dje në Qendrën Klinik ...

Tjetër vdekje në Velipojë

Një tjetër pushues ka gjetur vdekjen në plazhin e Velipojës. Siç raporton NOA, ai ka pësuar infarkt në çadër. Në vendin e ngjarjes shkuan edhe bluz ...
Rekomandimi i dietologëve – Mos konsumoni banane në mëngjes! (Video)

Rekomandimi i dietologëve – Mos konsumoni banane në mëngjes! (Video)

Pavarësisht se mëngjesi është vakti më i rekomandueshëm për të ngrënë, shumë shpesh bëhet e pamundur për shkak të kohës, apo shkaqeve të tjera. Dhe ...

Dorëheqje masive në komunën e Prishtinës

Nënkryetari i komunës se Prishtinës, Dardan Sejdiu bashkë me drejtorin e Urbanizmit, Liburn Aliu dhe drejtoreshën e Arsimit, Arberie Nagavci kanë dhën ...
Foto të rralla nga Naser Berisha (Foto/Video)

Foto të rralla nga Naser Berisha (Foto/Video)

Thonë se dashuria fillon nga stomaku. Por, një përmbledhje interesante për storien e tij të dashurisë e ka bërë këngëtari i njohur Naser Berisha. ...

Punimet në urën mbi Ibër, mbesin të pezulluara

Punimet në urën kryesore mbi lumin Ibër, në pjesën veriore të qytetit të Mitrovicës, e banuar me shumicë serbe, vazhdojnë të jenë të pezulluara, me ve ...
‘Nuk je njeri’ projekti që rikthen Antigona Sejdiun (Video)

‘Nuk je njeri’ projekti që rikthen Antigona Sejdiun (Video)

Këngëtarja e njohur Antigona Sejdiu ka lansuar baladën e saj më të re të titulluar 'Nuk je njeri'. Këngëtarja kësaj radhe ka bashkëpunuar me Kreshn ...

Sot hapet konkursi për pranimin e studentëve në universitetet publike

Sot hapet konkursi për pranimin e 15 mijë e 255 studentëve të rinj. Vetë ministri i Arsimit, Arsim Bajrami ka aprovuar numrin e këtyre studentëve ...
1 2 10 / 12 POSTS