1 2 10 / 18 POSTS

Bleona publikon imazhin më të nxehtë, ajo pozon tërësisht e zhveshur (Foto+16)

Këngëtarja nga Shqipëria momentalisht është duke synuar tregun ndërkombëtar të muzikë. Bleona Qerreti është vazhdimisht pjesë e lajmeve rozë shkaku ...
Sportisti i njohur vritet me armë zjarri në shtëpinë e tij (Foto)

Sportisti i njohur vritet me armë zjarri në shtëpinë e tij (Foto)

Luftëtari i MMA Aaron Rajman është vrarë në moshën 25-vjeçare me armë zjarri në shtëpinë e tij në West Boca Raton të Floridës. Sipas the Sun-Setine ...
Brenda ditëlindjes së 35-të, të reperit Getoar Selimi (Foto)

Brenda ditëlindjes së 35-të, të reperit Getoar Selimi (Foto)

Ditë më parë, reperi i njohur Getoar Selimi ka festuar ditëlindjen e tij të 35-të. Me këtë rast ai ka marrë shumë urime të përzemërta nga miqtë, ko ...
Nis debati i madh në Serbi: Çfarë të bëhet me Kosovën? (Foto)

Nis debati i madh në Serbi: Çfarë të bëhet me Kosovën? (Foto)

Pas deklaratave të Presidentit të Serbisë Aleksandar Vuçiq për inicimin e një dialogu të madh brenda shoqërisë serbe për “Kosovën dhe rajonin”, mediat ...

Policia e Kosovës ka arrestuar katër persona për keqtrajtim fëmijësh

Policia e Kosovës ka arrestuar katër persona për keqtrajtim fëmijësh dhe ka identifikuar dhjetëra lëmoshë-kërkues nga Kosova dhe Shqipëria, në kuadër ...
Çitaku takohet me sekretarin amerikan të shtetit Rex Tillerson (Foto)

Çitaku takohet me sekretarin amerikan të shtetit Rex Tillerson (Foto)

Ambasadorja e Kosovës në SHBA, Vlora Çitaku është takuar me sekretarin amerikan të shtetit, Rex Tillerson. Këtë e ka bërë të ditur vetë zonja Çitak ...
Tarabuka Show e Dj Jetoni sjellin projekt të nxehtë veror (Video)

Tarabuka Show e Dj Jetoni sjellin projekt të nxehtë veror (Video)

Ka pak ditë që Tarabuka Show dhe DJ Jetoni kanë kanë lansuar projektin e ri muzikor. 'Hands Up', titullohet kënga, të cilin djelmoshat gjilanas e k ...
Sasa e ‘O sa mirë’, me taka futet në det (Foto)

Sasa e ‘O sa mirë’, me taka futet në det (Foto)

Adriana Matoshi e njohur si Sasa, është njëra ndër aktoret më të dashura për publikun shqiptar. Ajo nuk është bërë e njohur me seralin komik 'O sa ...

Ju prezantojmë ‘Princeshën’ e Ramadan Krasniqit (Video)

Këngëtari i mirënjohur Ramadan Krasniqi – Dani, ka lansuar projektin e tij më të ri. 'Princeshë' titullohet kënga e tij më e re, e cila është punua ...

Osmani flet për mundësinë e drejtimit të LDK-së, thotë se s’ka asnjë mundësi koalicioni me PDK-në/PAN-in

Osmani flet për mundësinë e drejtimit të LDK-së, thotë se s’ka asnjë mundësi koalicioni me PDK-në/PAN-in 'Kemi zhvilluar një takim inicial me grupi ...
1 2 10 / 18 POSTS