1 2 10 / 18 POSTS
Meda dhe Nurteel lansojnë këngën ‘N’extrem’ (Video)

Meda dhe Nurteel lansojnë këngën ‘N’extrem’ (Video)

Këngëtari Meda, padyshim që hyn në mesin e artistëve më aktiv për këtë verë. Vetëm një javë nga lansimi i dy projekteve të reja, Meda solli këngën ...
Shikoni sa të bukura janë bërë vajzat e Milaim Zekës (Foto)

Shikoni sa të bukura janë bërë vajzat e Milaim Zekës (Foto)

Dafina dhe Rita Zeka, janë vajzat e deputetit Milaim Zeka. Ato e kanë mbështetur vazhdimisht babain e tyre gjatë fushatës zgjedhore. E ndërkaq d ...

Lirohet Sami Lushtaku

Gjykata Supreme ka marrë vendim për lirimin e Sami Lushtakut. Lajmin e ka konfirmuar avokati i tij, Arianit Koci. Koci ka thënë se kërkesa e tij ...

Ligji i ri: Pa patentë shofer s’ka regjistrim të veturave

Jo çdo kush tani mund të ketë veturë në pronësi. Kjo pasi që ligji i ri për automjete që ka hyrë në fuqi më 27 qershor 2017, ka sjellë ndryshime në di ...

Aktakuzë kundër shqiptarit që i dërgoi me postë një granatë gazetës ‘Bota Sot’

Një burrë qëndron në burgun e aeroportit të Cyrihut, i cili gjatë shtatorit 2002 duhet të ketë planifikuar një sulm me bombë në redaksinë e gazetës sh ...

AGK e dënon kërcënimin e ekipit të gazetës ‘Koha Ditore’

Asociacioni i Gazetarëve të Kosovës e ka pranuar me shqetësim informacionin se është kërcënuar gazetarja Salie Osmankaqi dhe ekipi 'Kohës Ditore' në P ...
I pa në Facebook, e bija e paraqet babanë dhe hallën në polici (Foto)

I pa në Facebook, e bija e paraqet babanë dhe hallën në polici (Foto)

Një person është arrestuar për vjedhje pasi që e bija e tij 19 vjeçare e ka njohur fytyrën e tij në një video të tipit CCTV. Cora Patterson nga Bol ...

Tërmet i fuqishëm në Maqedoni, lëkundjet i përjetoi edhe Tirana

Maqedonia ka përjetuar rreth mesditës së sotme lëkundje të forta të tokës, të cilat janë vërejtur edhe edhe në Shqipëri, raporton TCH. Sipas të dhë ...
Kështu dukej në rini politikani kosovar (Foto)

Kështu dukej në rini politikani kosovar (Foto)

Ishte deputet në Kuvendin e Kosovës, por këtë herë nuk ka arritur të marrë votat e nevojshme për të zënë ulëse në Kuvend. Personi në foto është ish ...
Gjendet e vdekur aktorja e njohur hollivudiane (Foto)

Gjendet e vdekur aktorja e njohur hollivudiane (Foto)

Ka ndërruar jetë aktorja e njohur amerikane Stevie Ryan. Aktorja e cila njihet për disa interpretime të suksesshme në kinematografinë hollivudiane ...
1 2 10 / 18 POSTS