Daut Dauti: Një video që mua nuk me habitë aspak (Video)

Në këtë video shihet një njeri i shtrirë për vdekje, të cilit i duhet ndihma. Pranë tij kalojnë disa ‘qenie njerëzore’ në këmbë dhe me automjete. Pamj ...

Mësohet si dhe pse e la Shpat Kasapi Afërdita Dreshajn

Për kohë të tëra, është folur e përfolur shumë lidhja e më pas ndarja mes Shpat Kasapit e Afërdita Dreshaj. Disa thoshin se ishte bukuroshja ajo që e ...
Rapsodi kosovar vret gruan, vajzën dhe veten (Foto)

Rapsodi kosovar vret gruan, vajzën dhe veten (Foto)

Rapsodi i njohur kosovar, Sami Veseli ka vrarë bashkëshorten, vajzen e tij dhe më pas ka vrarë edhe veten. Veseli i cili me origjinë ishte nga qyte ...

27 vjet nga Deklarata Kushtetuese e 2 Korrikut

Sot bëhen 27 vjet që kur delegatët e atëhershëm të Kuvendit të Kosovës, miratuan Deklaratën Kushtetuese të pavarësisë së Kosovës, e njohur si Deklarat ...

Të moshuarit që vdiq në rrugën Gjilan-Ferizaj nuk iu afrua askush për ndihmë (Video)

Një person është gjetur i vdekur në orët e paradites të së shtunës në rrugën Gjilan-Ferizaj. I ndjeri rreth 63 vjeçar sipas policisë kishte problem ...
5 / 5 POSTS