1 2 3 10 / 22 POSTS
Të pasmet e Gretës do ju lënë pa fjalë (Video)

Të pasmet e Gretës do ju lënë pa fjalë (Video)

Greta Koçi vite më parë kishte probleme me mbipeshën. Por, tani ajo gjë është harruar dhe ajo shfaqet në formë, shkruan zico.tv Ajo në emision n ...
Ilir Shaqiri: Muzika e ditëve të sotme është…. (Video)

Ilir Shaqiri: Muzika e ditëve të sotme është…. (Video)

Ilir Shaqiri ishte i ftuari i radhës i n’ZOOM. Ai ka folur rreth dokumentarit kushtuar këngëtarit Arif Vladit, shkruan zico.tv Mes tjerash ka bërë ...
Premierë: Baboo Darabuka Dj Benity publikojnë ‘Çok Güzel’ (Video)

Premierë: Baboo Darabuka Dj Benity publikojnë ‘Çok Güzel’ (Video)

Baboo Darabuka Dj Benity publikojnë projektin më të ri 'Çok Güzel' Muzika: Artan Rexhepi, Surle & Clarinet: Sei, Video: BUG Production https://w ...
Pamje të rënda, publikohen fotot e çiklistëve të goditur nga vetura në Prishtinë (Video/Foto +18)

Pamje të rënda, publikohen fotot e çiklistëve të goditur nga vetura në Prishtinë (Video/Foto +18)

Federata e Çiklizmit të Kosovës, shprehë shqetësim për numrin e aksidenteve në trafik, të ndodhura në kohët e fundit, ku si cak kanë qenë edhe çiklist ...

Loja ‘Balena Blu’ dhe si t`i mbrojmë fëmijët nga rreziqe të tilla

Ka dy muaj që Balena Blu është bërë pjesë e diskutimit në takimet e rregullta të stafit tonë. Për cdo javë diskutohet se a duhet të flasim nëpër klasë ...
Sonte n’ZOOM 10 – Ilir Shaqiri, Greta & Eni Koçi, Getinjo, Arian Vranica, Flutur Mustafa (Video)

Sonte n’ZOOM 10 – Ilir Shaqiri, Greta & Eni Koçi, Getinjo, Arian Vranica, Flutur Mustafa (Video)

Sonte në n’ZOOM mund të ndiqni shumë storie interesante. Ilir Shaqiri tregon më shumë për dokumentarin kushtuar këngëtarit Arif Vladi. Greta dhe ...
‘Princi’ i rrejshëm i Shqipërisë, mashtron Pamela Anderson

‘Princi’ i rrejshëm i Shqipërisë, mashtron Pamela Anderson

Policia italiane e ka arrestuar Stefan Çernetiq, i cili për shumë vite ishte paraqitur rrejshëm si 'Princ i Malit të Zi dhe Maqedonisë', duke jetuar n ...

Gogla mishi në salcë domatesh

Ju propozojmë që menynë e iftarit të sotëm ta pasuroni me gogla të shijshme mishi në salcë domatesh. Përbërësit e nevojshëm: 500 gr. mish të b ...

Rritet numri i të vdekurve nga zjarri në kullën e Londrës

Në 30 është rritur numri i personave që kanë vdekur nga një zjarr që përfshiu një kullë banimi në Londër gjatë kësaj jave, njofton policia britanike. ...

Të martën në Gjilan nis dezinsektimi hapësinor, bletët të mbahen të mbyllura

Komuna e Gjilanit ka bërë të gjitha përgatitjet për fillimin e fazës së parë të dezinsektimit të hapësirave publike në Gjilan, në qytet dhe fshatra, n ...
1 2 3 10 / 22 POSTS