1 2 3 4 10 / 34 POSTS
Korsia e shpejtë për këmbësorët (Video)

Korsia e shpejtë për këmbësorët (Video)

Të gjithë besoj kemi dëgjuar për korsinë e shpejtë të makinave. Por ndoshta asnjehërë nuk ju ka shkuar në mendje për korsi të shpejtë për këmbësorët ...
Hotel me zero yje (Video)

Hotel me zero yje (Video)

Në natë në hotelin me zero yje në mesin e një fushe në Zvicër do t`iu kushtojë rreth 295 franga apo 306 dollarë, por në mbërritje do t`iu presin me ...
Djaloshi me ‘sy të maces’, sheh edhe në errësirë të plotë (Video)

Djaloshi me ‘sy të maces’, sheh edhe në errësirë të plotë (Video)

Banorët në Kinë pohojnë se një djalë i cili jeton në qytetin kinez të Dahua është një lloj i ri i qenies njerëzore. Siç shkruajnë mediat e huaja, b ...

Një shqiptar pritet të zgjidhet nënkryetar i LSDM-së

Kongresi i 220-të i rregullt i LSDM-së, i cili do të mbahet të shtunën në Shkup, pritet të hyjë në histori, sepse thuhet që Muhamed Zekiri do të zgjed ...
Autobusi më luksoz në botë, më i mirë se një shtëpi (Video)

Autobusi më luksoz në botë, më i mirë se një shtëpi (Video)

Kjo shtëpi-autobus prej 1.9 milionë dollarësh është konsideruar si autobusi më i mirë në botë për kamping, falë një bagazhi të fshehtë me hapësirë për ...
Kurti: Vetëvendosje është partia më e madhe, i takon formimi i Qeverisë (Video)

Kurti: Vetëvendosje është partia më e madhe, i takon formimi i Qeverisë (Video)

“Nuk ka kuptim të formohet Qeveria duke u varur nga Lista Serbe dhe ne jemi të bindur që një Qeveri e varur nga Lista Serbe do t’i kishte dy kryeqytet ...
Dielli ka ‘fuqi’ speciale, si ndikon tek njeriu? (Video)

Dielli ka ‘fuqi’ speciale, si ndikon tek njeriu? (Video)

E keni pyetur ndonjëherë veten pse gjatë ditëve të bukura ndjeheni më të gëzuar, të relaksuar dhe më të buzëqeshur se zakonisht? E gjitha është me ...
Shpërthim gjigant i tokës (Video)

Shpërthim gjigant i tokës (Video)

Tubat e ujit shpërthejnë në rrugët e Kievit Presioni i madh i ujit mund të sjellë edhe shkatërrimin e rrugëve të qyteteve. Diçka e tillë ka nd ...
Ferrari 488 i modifikuar arrin shpejtësinë në 340 kilometra në orë (Video)

Ferrari 488 i modifikuar arrin shpejtësinë në 340 kilometra në orë (Video)

Kompania Novitec e ka ripërpunuar një Ferrari 488, duke ia ndryshuar pjesën e jashtme dhe fuqisë. Kjo makinë italiane tani ka gjithsej 772 kuajfuqi ...
Përdorni sa më shumë grejpfrut (Video)

Përdorni sa më shumë grejpfrut (Video)

Në treg ka disa lloje te këtij fruti, por me i rekomanduari është grejpfruti i kuq. Është fjala për një shartim me portokallin qe shume shpejt, m ...
1 2 3 4 10 / 34 POSTS