KQZ: Deri në orën 15:00 kanë votuar 497 mijë e 121 votues apo 25,36 përqind

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve gjatë konferencës së tretë që ka mbajtur sot, bëri të ditur se në bazë të dhënave të dërguara në mënyrë elekronike deri ...
‘Drenicaku’ i ‘O sa mirë’, Jeton Zogjani: Nuk paguhemi 250 € për episodë por…..(Video)

‘Drenicaku’ i ‘O sa mirë’, Jeton Zogjani: Nuk paguhemi 250 € për episodë por…..(Video)

Aktori Jeton Zogjani ishte i ftuar në n’ZOOM për të folur rreth rolit të ‘Hakiut’. ‘Drenicaku’ i serialit vendor komik ‘O sa mirë’ ka treguar disa ...
Vajza e Shyhrete Behlulit, Engjëllusha në telashe, këngëtarja turke e padit për vjedhje (Foto/Video)

Vajza e Shyhrete Behlulit, Engjëllusha në telashe, këngëtarja turke e padit për vjedhje (Foto/Video)

Vajza e Shyhrete Behlulit gjendet në telashe të mëdha. Ajo akuzohet për vjedhjen e muzikës dhe miksimit në këngën e re të saj ‘Kanagjegji’. Këng ...
Njihuni me djaloshin nga Gjilani që po çmend Instagramin (Video)

Njihuni me djaloshin nga Gjilani që po çmend Instagramin (Video)

Shpetim Haj është një i ri nga qyteti i Gjilanit. Ai u bë i njohur para 6 muajsh duke publikuar video qesharake në Instagram, shkruan zico.tv ‘B ...
Sozia e Leonardo Dicaprio merr ofertë marramendëse (Video)

Sozia e Leonardo Dicaprio merr ofertë marramendëse (Video)

Ishte cilësuar si sozia e aktorit Leonardo Dicaprio. Modeli Blerton Gucati ishte i ftuar në emisionin n’ZOOM për të treguar rreth modelizmit. Bl ...

Kosova voton, tre kandidatët për postin e kryeministrit hodhën votën e tyre (Video)

Në Kosovë të dielën po mbahen zgjedhjet e parakohshme parlamentare, të tretat me radhë që kur vendi shpalli pavarësinë në shkurt të viti 2008. Mbi ...
6 / 6 POSTS