1 2 10 / 19 POSTS

Enver Bytyçi: Pas sondazhit gjerman, Thaçi thërret në ndihmë Ramën!

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, ka shkuar dje në Tropojë, por nuk ka denjuar të qëndrojë gjatë, sepse i duhej të drekonte në Gjakovë me president ...
Premierë: Asim Gashi publikon videoklipin ‘Mirëmbrëma’ (Video)

Premierë: Asim Gashi publikon videoklipin ‘Mirëmbrëma’ (Video)

'Mirëmbrëma' quhet balada më e re e publikuar sot nga këngëtari Asim Gashi që është realizuar me videoklip. Tekstin e këngës e ka shkruar Fatmir Mu ...
Të premten meshkujt pushtojnë edicionin e radhës të n’ZOOM (Video)

Të premten meshkujt pushtojnë edicionin e radhës të n’ZOOM (Video)

Edicioni më i ri i emisionit n’ZOOM këtë të premte sjell shumë materiale interesante. Shpetim Haj, djaloshi që me video ka arritur të pushtoj Insta ...

Së shpejti iPhone do t’i bllokojë mesazhet gjatë vozitjes (Foto)

Së shpejti iPhone do të prezantojë një veçori të re që do të largojë nevojën – e rrezikshme – për të lexuar mesazhet gjatë vozitjes së veturës. Veç ...
Të shtëna me armë zjarri në qendër të Pejës (Foto/Video)

Të shtëna me armë zjarri në qendër të Pejës (Foto/Video)

Nexhdet e Bekim Kastrati, janë dy vëllezërit e plagosur pasditen e sotme në qytetin e Pejës. Bekim Kastrati tashmë i është nënshtruar një operacioni n ...

Abdixhiku u mban leksion ekonomik ministrave të PDK-së

Kandidati për deputet nga rradhët e LDK-së Lumir Abdixhiku u ka mbajtur një leksion ekonomik zyrtarëve të PDK-së që një ditë më parë kishin përqeshur ...
Dua Lipa fiton çmimin e rëndësishëm në Britani (Foto)

Dua Lipa fiton çmimin e rëndësishëm në Britani (Foto)

Këngëtarja e njohur shqiptare me famë botërore vazhdon të ketë suksese në karrierën e saj. Ylli shqiptar mbrëmë ka qenë pjesëmarrëse në ceremoninë e ...
12 të vrarë nga sulmet në Parlament dhe tempullin Khomeini në Iran

12 të vrarë nga sulmet në Parlament dhe tempullin Khomeini në Iran

Një zyrtar iranian tha se 12 vetë janë vrarë në dy sulme kundër Parlamentit të Iranit dhe mauzoleut të Ajatollah Ruhollah Khomeinit. Shefi i Depart ...
Juventus prezanton fanellat e reja (Foto)

Juventus prezanton fanellat e reja (Foto)

Juventus ka prezantuar fanellat e reja për edicionin e ardhshëm 2017/18 Kampioni i Italisë dhe nën-kampioni i Evropës edhe zyrtarisht ka prezantuar ...
Lirak Çelaj: Unë jam kandidat i PDK-së për kryetar të Prishtinës (Foto)

Lirak Çelaj: Unë jam kandidat i PDK-së për kryetar të Prishtinës (Foto)

Lirak Çelaj do të jetë kandidat i Partisë Demokratike për kryetar të Prishtinës. Çelaj i ka falënderuar Enver Hoxhajn, Xhavit Halitin, Memli Krasniqin ...
1 2 10 / 19 POSTS