1 2 3 10 / 23 POSTS
A ka dështuar Dhurata Ahmetaj me projektin ‘D’? (Video)

A ka dështuar Dhurata Ahmetaj me projektin ‘D’? (Video)

Dhurata Ahmetaj javën që e lamë pas erdhi me një projekt të ri. ‘D’ mban emrin kënga që ajo i ka bashkangjitur edhe videoklipin, shkruan zico.tv ...
Dafina Dauti flet për raportin me ish-bashkëshortin (Video)

Dafina Dauti flet për raportin me ish-bashkëshortin (Video)

Këngëtarja Dafina Dauti ishte e ftuara e radhës në n’ZOOM. Ajo ka treguar disa risi nga muzika, për albumin dhe projektet e verës, shkruan zico.tv ...
Skandaloze: Xhensila e kërkon nga fansat këtë gjë (Foto)

Skandaloze: Xhensila e kërkon nga fansat këtë gjë (Foto)

Këngëtarja nga Shqipëria Xhensila ka bërë diçka të sikletshme. Ajo ka kërkuar nga fansat e tyre që ta pëlqejnë atë në rrjetet sociale. Nga fotot ...
‘Dashuri si në përralla’, Teuta Krasniqi publikon fotografi me Adonisin (Foto)

‘Dashuri si në përralla’, Teuta Krasniqi publikon fotografi me Adonisin (Foto)

Aktorja e njohur Teuta Krasniqi aktualisht ndodhet në pushime së bashku me bashkëshortin e saj, Adonisin. Ata kanë shkuar së bashku në Bullgari, te ...
Adelina Ismaili flet për dashurinë (Foto)

Adelina Ismaili flet për dashurinë (Foto)

Këngëtarja e njohur Adelina Ismaili është duke shijuar ditët më të mira të jetës së saj. Javë më parë, ajo është bërë nënë për herë të parë, pasi s ...

Borxhin e rrymës në veri e paguajnë qytetarët nga viset tjera

Rreth 8 milionë euro llogaritet vlera e energjisë elektrike të pa-faturuar për vitin 2016 në pjesën veriore të Kosovës, shifër kjo që është paguar nga ...
Prezantueses së njohur i shpërthen fustani, bëhet hor (Foto)

Prezantueses së njohur i shpërthen fustani, bëhet hor (Foto)

Prezantuesja britanike Chanelle McLeary kishte veshur një fustan, i cili i linte shumë pak vend imagjinatës. Nga kritikët e modës është cilësuar si nj ...
Dubai tashmë me policë robotë (Video)

Dubai tashmë me policë robotë (Video)

Policia e Dubait prezantoi policin e parë robot i cili vjen me detyrën për të patrulluar qytetin dhe pikat turistike. Njerëzit do të mund të raport ...
Muaji i shenjtë i Ramazanit, pothuajse 500 orë agjërim për myslimanët (Video)

Muaji i shenjtë i Ramazanit, pothuajse 500 orë agjërim për myslimanët (Video)

Ramazani është muaji i nëntë i kalendarit islam. Është periudha kur besimtarët myslimanë sfidojnë veten duke qëndruar gjatë gjithë ditës pa ushqi ...
E porsalindur dhe ecën (Video)

E porsalindur dhe ecën (Video)

Pamjet vijnë nga një spital në Brazil, ku vajza e vogël e porsalindur përpiqet të ecë. Në video, mamia e nxjerr fëmijën duke e mbajtur te gjoksi ...
1 2 3 10 / 23 POSTS