1 2 10 / 11 POSTS
UEFA publikon 10 golat më të mira të sezonit në Champions League 2016/17 (Video)

UEFA publikon 10 golat më të mira të sezonit në Champions League 2016/17 (Video)

Goli i Mario Mandzukicit në finale të Ligës së Kampionëve ndaj Real Madridit, është zgjedhur nga UEFA si më i miri i këtij sezoni në Ligën e Kampionëv ...
Motrat Ana dhe Arta Kabashi ekspozojnë buzët me silikon (Foto)

Motrat Ana dhe Arta Kabashi ekspozojnë buzët me silikon (Foto)

Këngëtaret Ana dhe Arta Kabashi janë të përfolura në mediat rozë. Sidomos, Ana që me trupin e saj ka arritur të marr shumë kritika pozitive. Në ...

Eskalon situata në mes serbëve, përkrahësit e Simiqit rrahin shoferin e Jabllanoviqit (Video)

Serbët e Kosovës assesi të merren vesh për zgjedhjet e 11 qershorit.Sot në Leposaviq është sulmuar shoferi i Aleksandar Jabllanoviqit, ku është detyru ...

Mali i Zi nga sot edhe zyrtarisht pjesë e NATO-s

Mali i Zi do të bëhet edhe zyrtarisht anëtari i 29-të i NATO-s, në një ceremoni në Uashington gjatë ditës së sotme. Ky vend i vogël ballkanik i bas ...

Hoti: PDK-në Do ta nxjerrim në opozitë

'Për hir të stabilitetit të institucioneve të vendit, për hir të zhvillimit ekonomik në vend dhe konsolidimin e demokracisë në Kosovë, Partia Demokrat ...

Mediat britanike: Tre shqiptarë ndihmuan viktimat e sulmit në Londër

Pronari i restorantit Borough Market, aty ku ndodhi një prej sulmeve terroriste në Londër, ka treguar se si u ka ndihmuar klientëve të tij gjatë sulmi ...
Vajza e Shyhretes paralajmëron ‘kanagjegjin’ (Foto)

Vajza e Shyhretes paralajmëron ‘kanagjegjin’ (Foto)

Tashmë dihet se vajza e Shyhrete Behlulit i ka hyrë muzikës. Bëhet fjalë për Engjëllusha Salihun e cila pasi realizoi këngën me nënën e saj, ka par ...
Kështu nisi mëngjesi për Sasën (Foto)

Kështu nisi mëngjesi për Sasën (Foto)

Për aktoren e serialit ‘O sa mirë’, Adriana Matoshi që ne e njohim si Sasa, dita e sotme është shumë e lumtur. Sasa publikoi një foto në Instagram ...

Shteti Islamik merr përgjegjësinë për sulmin në Londër

Militantët e grupit ekstremist Shteti Islamik e kanë marrë përgjegjësinë për sulmin terrorist në Urën e Londrës (London Bridge), ku u vranë shtatë per ...

Policia ndalon Aleksandar Jabllanoviqin

Policia e Kosovës, ka konfirmuar se ka ndaluar dhe shoqëruar për në stacionin e Leposaviqit, Aleksandar Jabllanoviqin, aktualisht kryetar i Partisë së ...
1 2 10 / 11 POSTS