Qëllohet në mes të Vjenës milioneri shqiptar, ndau Marinën nga i dashuri (Foto)

Qëllohet në mes të Vjenës milioneri shqiptar, ndau Marinën nga i dashuri (Foto)

Biznesmeni shqiptar nga Maqedonia Mentor Ajdini, është qëlluar me automatik mbrëmjen e djeshme në mes të Vjenës. Mediat vjeneze bëjnë me dije se ai ...
Premierë: Genci dhe Mimoza Shkodra publikuan projektin ‘Jemi nda’ (Video)

Premierë: Genci dhe Mimoza Shkodra publikuan projektin ‘Jemi nda’ (Video)

E paralajmëruar më herët, Genc Prelvukaj dhe këngëtarja Mimoza Shkodra, sapo e kanë publikuar bashkëpunimin e tyre më të ri. Projekti mban titullin ...
2po2 sjell hitet e tij në versionin akustik (Video)

2po2 sjell hitet e tij në versionin akustik (Video)

Është një ndër reperët më të vjetër të skenës muzikore shqiptare. Besnik Canolli, i njohur me emrin artistik si 2po2 ka sjell në versionin akustik ...

SHBA: Organizohet ceremonia e pranimit të Malit të Zi në NATO

Nënsekretari amerikan i shtetit, Thomas Shannon, do të jetë mikripitës i ceremonisë, me të cilën mirëpritet anëtarësimi i Malit të Zi në NATO, më 5 qe ...

Komunistëve të Greqisë u pengon konvoji ushtarak i Shqipërisë për ushtrimin e NATO-s

Autoritetet e Greqisë thonë se protestuesit e Partisë Komuniste të Greqisë e kanë bllokuar autostradën veriore për disa orë për ta parandaluar një kon ...

Bertan Asllani me klip të ri por në Kosovë s’mund të ndiqet (Video)

Këngëtari sqaron pse nuk mund ta shohin klipin e ri fansat në Kosovë. Bertan Asllani ka publikuar projektin e tij muzikor, 'Ben Lazim'. E veçant ...
Nëse jeni të dobët nga zemra, mos e shikoni këtë foto të Encës! (Foto)

Nëse jeni të dobët nga zemra, mos e shikoni këtë foto të Encës! (Foto)

Ajo është shumë aktive, ndërsa nuk ka të ndalur me provokime përmes rrjeteve sociale. Së fundmi këngëtarja Enca Haxhia ka publikuar një foto me bik ...

Sot bëhet testimi i radhës i sistemit të alarmimit

Komuna e Prishtinës ka njoftuar se sot do të bëhet testimi i alarmit në qytet. 'Sot, me 3 qershor 2017 (e Shtunë) në ora 12:00, do të bëhet testimi i ...
Na pret një mot befasues

Na pret një mot befasues

Temperaturat minimale do të sillen nga 12C deri në 14C, e ato maksimale nga 22C deri në 27C. Ditëve të fundjavës rajoni ynë do të jetë nën ndikimin e ...

Monedhat virtuale arrijnë në Kosovë

Monedha virtuale është shtrirë edhe në Kosovë, thonë ekspertë për çështje financiare. Kjo monedhë e quajtur ndryshe, Bitcoin, ekziston vetëm në rrjete ...
10 / 10 POSTS