1 2 10 / 12 POSTS
Adelina Ismaili prezanton princin e saj! (Foto)

Adelina Ismaili prezanton princin e saj! (Foto)

Para disa ditësh këngëtarja e mirënjohur shqiptare i ka dhënë fund pritjes së ëmbël dhe është bërë nënë për herë të parë. Adelina Ismaili e ka lin ...

Policia legjitimon 389 punonjëse të lokaleve të natës, mbyllë 34 lokale të tilla

Policia e Kosovës, konkretisht Drejtoria për Hetimin e Trafikimit me Qenie Njerëzore ka hartuar dhe zbatuar me sukses në nivel vendi, planin operativ ...
Milaim Zeka merr përkrahje të madhe në garën për deputet (Video)

Milaim Zeka merr përkrahje të madhe në garën për deputet (Video)

Sa më shpejtë që po vjen 11 qershori, kosovarët tashmë kanë mundësi që përmes fushatës ose edhe nga më herët, të marrin vendimin se kujt do t'ia japin ...

Labinot Tahiri këtë reagim nuk e ka pritur!

Cilësohet si njëri ndër këngëtarët më të suksesshëm që ka estrada shqiptare. Ai përveç se ka shumë fansa për muzikën që bën ka edhe prej atyre që e vl ...
Samanta zbulon pjesë nga klipi i ri (Foto)

Samanta zbulon pjesë nga klipi i ri (Foto)

Këngëtarja së shpejti do të sjell një projekt të ri muzikor. Samanta Karavella ka bërë të ditur se ka nisur xhirimet e një videoklipi të ri. Ajo ...
Nuk po mund t’u besojë syve, Dua Lipa në vend të parë… (Foto)

Nuk po mund t’u besojë syve, Dua Lipa në vend të parë… (Foto)

Siç duket suksese për këngëtaren Dua Lipa nuk kanë të ndalur. Këngëtarja ka publikuar një renditje të një topiste britanike teksa shihet se rendite ...
Përsëri në Manchester, Ariana Grande rikthehet për koncert bamirësie (Foto)

Përsëri në Manchester, Ariana Grande rikthehet për koncert bamirësie (Foto)

Këngëtarja e famshme amerikane, Ariana Grande ka arritur në Britani të Madhe me një aeroplan privat për të performuar në koncertin 'One Love Mancheste ...

2500 vëzhgues për zgjedhje nga ‘Demokracia në Veprim’

Drejtuesi i koalicionit të OJQ-ve, Demokracia në Veprim, Ismet Kryeziu, ka bërë të ditur gjatë një interviste se me 2500 vëzhgues do t’i monitorojnë z ...

Therret nxënësi në Mitrovicë

Mëngjesin e së premtes, rreth orës 08:00, një nxënës i shkollës 'Fazli Grajçevci' në fshatin Shipol në Mitrovicë, është lënduar nga një mjet i mprehtë ...
Serbia ia ndalon Atifete Jahjagës vizitën në Beograd (Foto)

Serbia ia ndalon Atifete Jahjagës vizitën në Beograd (Foto)

Ish presidentes së Kosovës, Atifete Jahjaga, nuk i është mundësuar vizita në Beograd, siç ishte paraparë të niste të enjten. Jahjaga, përmes një po ...
1 2 10 / 12 POSTS