1 2 10 / 14 POSTS
Bebe Rexha publikon videoklipin e ri feat. Lil Wayne (Video)

Bebe Rexha publikon videoklipin e ri feat. Lil Wayne (Video)

Bebe Rexha ka sjellë edhe me videoklip këngën e saj në bashkëpunim me reperin amerikan, Lil Wayne. “The Way I Are (Dance With Somebody)”, quhet kën ...

Shenjat paralajmëruese të kancerit që nuk duhet injoruar

Kanceri mbetet një nga sëmundjet më të rrezikshme që vazhdon të marrë me mijëra jetë njerëzish. Diagnostifikimi i tij në hapat e parë, jo gjithmonë ...

Gabimet që bëjnë femrat kur depilohen

Funde e pantallona të shkurtra, fustane pas trupi, veshje që ekspozojnë lëkurën, jemi zyrtarisht në stinën e verës, zyrtarisht në sezonin e depilimit ...
Ja rrëfimi interesant i Mc Kreshës për P.I.N.T (Video)

Ja rrëfimi interesant i Mc Kreshës për P.I.N.T (Video)

MC Kresha ishte i ftuar në emisionin n’ZOOM. Ai foli rreth risive në muzikë dhe mes tjerash përmendi edhe një ndodhi interesante, shkruan zico.tv ...

Pacolli në Gjilan: Me ne në qeverisje Kosova do t’i arrijë 160 njohje

Presidenti i Aleancës Kosova e Re, Behgjet Pacolli, bashkë me kandidatët për deputetë nga radhët e partisë ka mbajtur sot një takim me të rinjtë e Gji ...
Kështu u prit Thaçi në Kroaci (Video)

Kështu u prit Thaçi në Kroaci (Video)

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, është pritur me nderimet më të larta shtetërore nga Presidentja e Kroacisë, Kolinda Grabar-Kitaroviq, me të cilën ...
Ja çka mund të ndiqni nesër në n’ZOOM (Video)

Ja çka mund të ndiqni nesër në n’ZOOM (Video)

Emisioni n’ZOOM këtë javë ju sjell shumë materiale interesante. Të ftuar janë: Dafina Dauti, Xuxi, Drilon Jahdauti dhe brenda emisionit do ketë shu ...
Kë përkrahin gratë nga Gjilani? (Foto)

Kë përkrahin gratë nga Gjilani? (Foto)

E dimë që tani e 4 vite qytetin e Gjilanit e drejton kryetari i tyre Lutfi Haziri, mirëpo 'lufta' për deputet në Kuvendin e Kosovës sapo ka filluar. ...

Kina ua ndalon myslimanëve agjërimin e Ramazanit

Kina po përpiqet të ndalojë njerëzit nga agjërimi gjatë Ramazanit në krahinën mbizotëruese myslimane të Xinjiangit. Sipas Kongresit Botëror të Ujgu ...
Çifti i njohur turk i jep fund beqarisë (Foto)

Çifti i njohur turk i jep fund beqarisë (Foto)

Çifti i njohur turk Kivanc Tatlitug dhe Tuba Buyukustun dashurinë e tyre e kurorëzuan me martesë. Kjo martesë realisht është zhvilluar në kuadër të ...
1 2 10 / 14 POSTS