1 2 3 10 / 22 POSTS

Shqiptarët me tetë ministri, Zaev- Ahmeti diskutojnë për koalicionin qeverisës

Ka përfunduar takimi i parë mes Zoran Zaevit dhe Ali Ahmetit të cilët po diskutojnë për formulimin e qeverisë. Takimi zgjati me orë të tëra sot në sel ...
Ligj i ri në Britani, të gjitha cigaret në pako me ngjyrë të gjelbër (Foto)

Ligj i ri në Britani, të gjitha cigaret në pako me ngjyrë të gjelbër (Foto)

Rregullat rigoroze për cigare në Britani të Madhe do të fillojnë të zbatohen nga e diela, në përpjekje për të shtyrë njerëzit që të braktisin pirjen e ...

Ermal Fejzullahu dhe Ledri këndojnë së bashku këngën e famshme të Hajredin Pashës (Video)

Këngëtarët Ermal Fejzullahu dhe Ledri Vula kanë ruajtur gjithmonë një miqësi shumë të mirë me njëri-tjetrin. Ata kanë kënduar bashkë në disa duete, ...

Arbana Xharrës i shkruan sekretari amerikan Hoyt Yee, i shpreh mbështetjen e SHBA-ve (Foto)

Ish-gazetarja Arbana Xharra, e cila para disa ditëve iu bashkua Partisë Demokratike të Kosovës (PDK), ka pranuar sot një letër nga Sekretari amerikan ...
‘Sasa’ pozon me një mashkull në shtrat (Foto)

‘Sasa’ pozon me një mashkull në shtrat (Foto)

Aktorja më e pëlqyer e serialit ‘O sa mirë’ kohëve të fundit padyshim është ‘Sasa’. ‘Sasa’ emri i të cilës është Adriana Matoshi sot ka bërë diçka ...
Kjo është vajza e Astrit Deharit (Foto)

Kjo është vajza e Astrit Deharit (Foto)

Disa ditë pas ardhjes në jetë, është bërë publike fotografia e parë e vajzës së aktivistit të Vetëvendosjes, Astrit Dehari. Sekretari Organizativ i ...

Xhesika e ‘O sa mirë’ edhe njëherë tregon format e saj trupore (Foto)

Para pak orësh u raportua se Arta Nitaj kishte pas ndërhyrje kirurgjike tek mollëzat. E menjëherë pas këtyre lajmeve, ajo publikoi një fotografi në ...
Kjo është lista për deputetë e AAK-së (Foto)

Kjo është lista për deputetë e AAK-së (Foto)

Organet më të larta të AAK-së, kanë aprovuar edhe listën përfundimtare të kandidatëve të AAK-së, për deputetë të Kuvendit të Republikës së Kosovës. ...

Tre kryetar të komunave në garë për deputetë

Nga listat të cilat janë shfaqur deri më tani nga ana e partive politike, respektivisht dy koalicionet e mëdha qe po garojnë në zgjedhjet e 11 qershor ...
1 2 3 10 / 22 POSTS