1 2 3 10 / 25 POSTS

Rexhep Kadriu, kandidat i AAK-së për deputet nga Gjilani

Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës ka përzgjedhur Rexhep Kadriun në garën për deputet nga komuna e Gjilanit. Më poshtë, njoftimi i Kadriu në “Facebo ...

Në Shqipëri si u zgjidh kriza!? Po Zaevin kush e mandatoi?!

Duket se nuk është fare rastësi që dy kriza të rëndësishme, më shumë se politike, u mbyllën brenda një dite, edhe pse nuk nisën krejt njëkohësisht. ...

A e shikuan ndeshjen e Realit lojtarët e Barcelonës? (Video)

Real Madridi ka marrë tri pikë të vlefshme mbrëmë ndaj Celta Vigos, një sfidë ku katalanasit shpresonin se rivalët do të rrëshqasin. Lojtarët e Bar ...

Zgjedhjet në Shqipëri më 25 qershor, publikohen detajet e marrëveshjes

U deshën më pak se 24 orë dhe dy raunde takimesh disaorëshe kokë më kokë mes kreut të PS-së Edi Rama dhe atij të PD-së Lulzim Basha që të arrihej në n ...

Labinot Tahiri bashkë me fondacionin e Behxhet Pacollit ndihmojnë në renovimin e Spitalit në Ferizaj (Video)

Këngëtari i njohur ferizajas Labinot Tahiri bashkë me fondacionin “Behxhet Pacolli” kanë ndihmuar së fundmi në renovimin e disa reparteve të Spitalit ...

Ja traileri me skenat e nxehta të filmit shqiptar (Video +18)

Gati filmi “Ndërkombëtarët/An Expats’ Tale”, me lojën e emrave të njohur të ekranit shqiptar, nën regjinë e Pluton Vasit e me skenar të shkrimtarit Yl ...

Milaim Zeka aderon tek Nisma për Kosovën (Video)

Gazetari Milaim Zeka aderon tek Nisma për Kosovën. shkruan zico.tv Zeka përmes një konference për media ka zyrtarizuar aderimin në këtë subjekt pol ...
Ronela Hajati tërheqëse në të brendshme (Foto)

Ronela Hajati tërheqëse në të brendshme (Foto)

Ronela Hajati gjithmonë di si të 'godas'. Këngëtarja Ronela Hajati ka kohë që nuk ka sjell ndonjë projekt të ri muzikor. Ajo është shumë aktive ...
Nxehet Mimoza Shkodra (Foto)

Nxehet Mimoza Shkodra (Foto)

Këngëtarja e njohur Mimoza Shkodra nuk heziton asnjëherë të tregojë linjat e saj trupore. E në këto ditë të nxehta, Mimoza është shfaqur mjaft josh ...

Çitaku jep detaje për sulmin ndaj saj

Ambasadorja e Kosovës në SHBA, Vlora Çitaku ka sqaruar sulmin që u bë ndaj saj mbrëmë në Amerikë. Çitaku thotë se personi që e sulmoi është shtetas ...
1 2 3 10 / 25 POSTS