1 2 10 / 11 POSTS
Ledri Vula publikon ‘U harrum’ (Video)

Ledri Vula publikon ‘U harrum’ (Video)

Ledri publikon edhe një këngë të re. Si duket risitë në aspektin profesional nuk kanë të ndalur për reperin e njohur Ledri Vulën. Pas suksesit të k ...

Vdes një person në aksident në magjistralen Ferizaj-Shtime

Një person me inicialet A.A., 25-vjeçar, ka ndërruar jetë sot rreth orës 14:40 në Qendrën Klinike Universitare në Prishtinës. A.A. ishte i përfshir ...

Ramush Haradinaj thotë se maratona e vërtetë fillon më 11 qershor (Foto)

Lideri i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj sot ka marrë pjesë në gjysmë maratonën e Prishtinës. Ai ka postuar një foto në llogari ...

Këto janë pozat ‘topless’ dhe krejtësisht lakuriq të modeles mitrovicase (Foto/Video +18)

Pasioni i bukuroshes shqiptare është të pozuarit nudo. Bëhet fjalë për modelen mitrovicase, Besa Istrefin, e cila njihet për guximin e të pozuari l ...

Në garë Lutfi Haziri e Avdullah Hoti për Kryeministër – Zyrtarët e LDK’së nuk tregojnë emrin e kandidatit

Luftfi Haziri e Avdullah Hoti vazhdojnë të jenë dy emrat e mundshëm për kandidat për Kryeministër të LDK’së në zgjedhjet e ardhshme. Hoti e ka përkrah ...
E dhimbshme! Këngëtares shqiptare i vdes nëna (Foto)

E dhimbshme! Këngëtares shqiptare i vdes nëna (Foto)

Këngëtarja e muzikës popullore, Violeta Kajtazi ka dhën një njoftim të dhimbshëm. Ajo përmes rrjeteve sociale, ka bërë të ditur se nëna e saj ka nd ...

EUROPOL paralajmëron: Nesër mund të ketë sulm të paparë kibernetik në shumë vende të botës

Sulmi kibernetik i së premtes i ka prekur më shumë se 200.000 persona në 150 vende të botës, njofton shefi i EUROPOL-it, Rob Wainwright. Duke folur ...

Financial Times: Shqipëria rrezikon të rrëshqasë në kaos

Zgjedhjet e qershorit janë shansi i fundit për rajonin dhe vendin që të kthehet pas nga spiralja e dhunës “BE nuk mund të injorojë faktin që Shqipëria ...
Djema, kjo femër do t’ua heç trurin (Foto +16)

Djema, kjo femër do t’ua heç trurin (Foto +16)

Një nga femrat që ka një trup shpërthyes është edhe Sommer Ray. Ajo posedon si të pasme ashtu edhe një gjoks gjigant. Sommer nuk e ka problem t’ ...

Vdes veterani i UÇK-së

Ka vdekur nga një sulm në zemër ish ushtari i UÇK-së, Shaban Dragaj. I ndjeri ishte i lindur në vitin 1958 në Leqinë të Drenicës. Kishte mbaruar ak ...
1 2 10 / 11 POSTS