1 2 10 / 15 POSTS
Ronaldo pëlqen videon e këngëtares shqiptare (Foto)

Ronaldo pëlqen videon e këngëtares shqiptare (Foto)

Cristiano Ronaldo ka pëlqyer videon e publikuar në Instagram të këngëtares kosovare me famë botërore Rita Orës. Futbollisti i njohur portugez, dhe ...

Ylli Hoxha e bënë një premtim publik për sulmin ndaj Arbana Xharrës

Ylli Hoxha nga Vetëvendosje ka dënuar sulmin ndaj anëtares së PDK-së, Arbana Xharrës. Por, Hoxha thotë se sikurse sulmi që është i papranueshëm ash ...

Ky është reperi më i pasur i botës

Drake, Birdman, Dr. Dre, Jay-Z dhe Puff Daddy, janë 5 të parët në listën e më të pasurve në botën e hip hopit. Me 90 milion dollarë në llogari, rep ...

Haki Abazi tregon se cili koalicion do të shpëtonte Kosovën

Njohësi i çështjeve politike, Haki Abazi ka thënë se koalicioni i cili do ta shpëtonte shtetin do të ishte Lidhja Demokratike e Kosovë- Lëvizja Vetëve ...

Këta janë tre kandidatët potencial të LDK-së për kryeministër

Kreu aktual i LDK-së, Isa Mustafa ka paralajmëruar se nuk do të jetë më kandidat i këtij subjekti për kryeministër. Ndërsa, në LDK janë tre kandida ...

Isa Mustafa i hapë rrugë një kandidati tjetër për kryeministër

LDK është duke shënuar 27 vjetorin e themelimit – Dega në Istog. Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa ka thënë se ai mund të mos ...
Labi dhe Qëndresa fillojnë përgatitjet e dasmës? (Foto)

Labi dhe Qëndresa fillojnë përgatitjet e dasmës? (Foto)

Moderatori i njohur Labinot Gashi dhe e fejuara e tij Qëndresa Bajrami duket se kanë vendosur për datën e martesës. Në Insta-Story, Labi ka publiku ...

Surpriza e Armelës pas daljes nga Big Brother

Dalja e tyre nga Big Brother ishte një e papritur sapër publikun aq më tepër për çiftin. Më e kapur në befasi nga kjo dalje ishte partnerja e Damia ...
Shkrimtari kosovar godet Xharrën – nuk solidarizohem me hipokritë!

Shkrimtari kosovar godet Xharrën – nuk solidarizohem me hipokritë!

'Kjo është koha e qyqarëve' Nga Ag Apolloni Deri dje e sulmuan në Facebook, me të drejtë, sepse kaloi nga njëri skaj në tjetrin, duke u bërë she ...
Pamje tronditëse të Arbana Xharrës në spital (Foto)

Pamje tronditëse të Arbana Xharrës në spital (Foto)

Anëtarja e PDK-së, Arbana Xharra, ka marrë pjesë mbrëmë në një emision televiziv në Tiranë, derisa, kur ishte kthyer te banesa e saj në Prishtinë isht ...
1 2 10 / 15 POSTS