1 2 10 / 15 POSTS
Ronaldo pëlqen videon e këngëtares shqiptare (Foto)

Ronaldo pëlqen videon e këngëtares shqiptare (Foto)

Cristiano Ronaldo ka pëlqyer videon e publikuar në Instagram të këngëtares kosovare me famë botërore Rita Orës. Futbollisti i njohur portugez, dhe ...
Ylli Hoxha e bënë një premtim publik për sulmin ndaj Arbana Xharrës

Ylli Hoxha e bënë një premtim publik për sulmin ndaj Arbana Xharrës

Ylli Hoxha nga Vetëvendosje ka dënuar sulmin ndaj anëtares së PDK-së, Arbana Xharrës. Por, Hoxha thotë se sikurse sulmi që është i papranueshëm ash ...
Ky është reperi më i pasur i botës

Ky është reperi më i pasur i botës

Drake, Birdman, Dr. Dre, Jay-Z dhe Puff Daddy, janë 5 të parët në listën e më të pasurve në botën e hip hopit. Me 90 milion dollarë në llogari, rep ...
Haki Abazi tregon se cili koalicion do të shpëtonte Kosovën

Haki Abazi tregon se cili koalicion do të shpëtonte Kosovën

Njohësi i çështjeve politike, Haki Abazi ka thënë se koalicioni i cili do ta shpëtonte shtetin do të ishte Lidhja Demokratike e Kosovë- Lëvizja Vetëve ...
Këta janë tre kandidatët potencial të LDK-së për kryeministër

Këta janë tre kandidatët potencial të LDK-së për kryeministër

Kreu aktual i LDK-së, Isa Mustafa ka paralajmëruar se nuk do të jetë më kandidat i këtij subjekti për kryeministër. Ndërsa, në LDK janë tre kandida ...
Isa Mustafa i hapë rrugë një kandidati tjetër për kryeministër

Isa Mustafa i hapë rrugë një kandidati tjetër për kryeministër

LDK është duke shënuar 27 vjetorin e themelimit – Dega në Istog. Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa ka thënë se ai mund të mos ...
Labi dhe Qëndresa fillojnë përgatitjet e dasmës? (Foto)

Labi dhe Qëndresa fillojnë përgatitjet e dasmës? (Foto)

Moderatori i njohur Labinot Gashi dhe e fejuara e tij Qëndresa Bajrami duket se kanë vendosur për datën e martesës. Në Insta-Story, Labi ka publiku ...
Surpriza e Armelës pas daljes nga Big Brother

Surpriza e Armelës pas daljes nga Big Brother

Dalja e tyre nga Big Brother ishte një e papritur sapër publikun aq më tepër për çiftin. Më e kapur në befasi nga kjo dalje ishte partnerja e Damia ...
Shkrimtari kosovar godet Xharrën – nuk solidarizohem me hipokritë!

Shkrimtari kosovar godet Xharrën – nuk solidarizohem me hipokritë!

'Kjo është koha e qyqarëve' Nga Ag Apolloni Deri dje e sulmuan në Facebook, me të drejtë, sepse kaloi nga njëri skaj në tjetrin, duke u bërë she ...
Pamje tronditëse të Arbana Xharrës në spital (Foto)

Pamje tronditëse të Arbana Xharrës në spital (Foto)

Anëtarja e PDK-së, Arbana Xharra, ka marrë pjesë mbrëmë në një emision televiziv në Tiranë, derisa, kur ishte kthyer te banesa e saj në Prishtinë isht ...
1 2 10 / 15 POSTS