1 2 3 10 / 21 POSTS
Sasa e ‘O sa mirë’, publikon imazhe të ‘nxehta’ (Foto)

Sasa e ‘O sa mirë’, publikon imazhe të ‘nxehta’ (Foto)

Është nënën e katër fëmijëve por pamja e saj tregon një vajzë shumë të re. E këtë më së miri e dëshmojnë fotografit e fundit të postuara nga vetë a ...

Brenda punëtorisë ku dhjetëmijë telefona bëjnë pëlqime dhe klikime të rrejshme (Video)

Është hedhur në internet një video e shkurtër, ku tregohet punëtoria ilegale në Kinë, në të cilën bëhen pëlqime dhe klikime të rrejshme. Besoeht se ...

Lind vajzën gruaja e Astrit Deharit

Gruaja e ish-aktivistit të Lëvizjes Vetëvendosje, Astrit Dehari, ka lindur vajzën e saj. Ajo ka lindur në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës, ...
UEFA publikon ranglistën e re, këto janë 10 klubet më të mira (Foto)

UEFA publikon ranglistën e re, këto janë 10 klubet më të mira (Foto)

UEFA ka publikuar ranglistën e re, kur Real Madridi vazhdon të qëndrojë në vend të parë. UEFA ka publikuar ranglistën e re të klubeve pas ndeshjeve ...

Rita Ora tregon datën e publikimit të këngës së re (Video)

Rita Ora ka konfirmuar edhe datën e publikimit të këngës së re. Këngëtarja shqiptare zbuloi përmes llogarisë personale në Instagram se këtë muaj do ...

Edhe Milaim Zeka ia mësyn politikës, por has në pengesë!

Sa më shumë që po afrohet 11 qershori, dita kur kosovarët do t'i hedhin votat e tyre, aq më shumë po rritet interesimi i pjesëtarëve të shoqërisë civi ...

Rrahim Pacolli zgjidhet shef i shtabit zgjedhor të AKR-së

Rrahim Pacollin e ka zgjedhur Aleanca Kosova e Re që ta udhëheq shtabin zgjedhor të kësaj partie, në zgjedhjet e fundit të parakohshme. Pacolli, që ...
Aprovohet shpallja e tenderit për autostradën Prishtinë – Gjilan – Dheu i Bardhë (Foto)

Aprovohet shpallja e tenderit për autostradën Prishtinë – Gjilan – Dheu i Bardhë (Foto)

Komiteti ndërministror nga Lutfi Zharku, Avdullah Hoti dhe Hykmete N. Bajrami aprovuan zhvillimin e procedurave të prokurimit për shpalljen e kontratë ...
Dua Lipa publikon datat e turneut evropian (Foto)

Dua Lipa publikon datat e turneut evropian (Foto)

Këngëtarja kosovare me famë botërore, Dua Lipa nuk po ndalet. Dua e cila para pak muajsh ka përfunduar turneun e saj nëpër Amerikën Veriore tash do ...
Ç’po ndodh me flokët e Dafina Zeqirit?! (Foto)

Ç’po ndodh me flokët e Dafina Zeqirit?! (Foto)

Ajo është njëra ndër këngëtaret më të njohura në skenën muzikore dhe ndër më të përfolurat në mediat rozë. Bëhet fjalë për këngëtaren e njohur Dafi ...
1 2 3 10 / 21 POSTS