1 2 10 / 16 POSTS

Ambasadori amerikan paralajmëron për Demarkacionin dhe listat zgjedhore

Ambasadori amerikan në Kosovë, Greg Delawie, në një intervistë për RTK, thotë se partitë politike në prag të fushatës zgjedhore, duhet të kenë kujdes ...
YouTube shpërblen labelin ‘Babastars’ (Foto)

YouTube shpërblen labelin ‘Babastars’ (Foto)

Fal suksesit të labelit të reperëve “Babastars”, ata janë shpërblyer prej YouTubes. Këtë e ka bërë të ditur vet anëtari i labelit Getoar Selimi, i ...

Ferki Shala hyn në politikë, i bashkohet Gëzim Kelmendit

Ish-solisti kryesor i grupit të famshëm mitrovicas TNT, Ferki Shala, është politikani më i ri i vendit. Shala i është bashkuar sot partisë Fjala, q ...
Ja si dukeshin vajzat shqiptare në kohën e diktaturës (Foto)

Ja si dukeshin vajzat shqiptare në kohën e diktaturës (Foto)

Koha e diktaturës në Shqipëri ishte ndër periudhat më të vështira që kanë kaluar shqiptarët. Shumë vajza dhe gra që në atë kohë i quanin zboriste, ...
Modelja nga Mitrovica po ‘çmend’ të gjithë me foto nudo (Foto +18)

Modelja nga Mitrovica po ‘çmend’ të gjithë me foto nudo (Foto +18)

Ajo njihet për fotot që ka realizuar nudo. Fjala është për modelen nga Mitrovica, Besa Istrefin e cila ndiçet madje ka thënë se fotot nudo i ka pas ...

Isa Mustafa: Jemi të hapur për koalicione, vijë të kuqe PDK-së

Pas mbledhjes së Kryesisë së LDK-së dhe pas takimit me kryetarët e degës, kryetari i LDK-së, Isa Mustafa ka thënë se kanë bërë përgatitjet për zgjedhj ...
Ekskluzive: Era Istrefi e vetme në rrugët e Prishtinës (Foto)

Ekskluzive: Era Istrefi e vetme në rrugët e Prishtinës (Foto)

Këngëtarja e famshme Era Istrefi, momentalisht po qëndron në kryeqytetin tonë. Arbresh.info, ka siguruar disa fotografi, ku këngëtarja shihet duke ...
Kosova voton me 11 qershor

Kosova voton me 11 qershor

Presidenti i Kosovës Hashim Thaçi, ka marrë vendim që zgjedhjet e ardhshme, të parakohshme në Kosovë të mbahen më 11 qershor. Vendimin e tij, Thaçi ...

Arrestimi i Thaçit, Veselit, Halitit, Sylës me urdhër të Speciales, reagon Policia

Në një komunikatë për media, Policia e Kosovës, ka reaguar ndaj shkrimeve të mediave serbe, ku sipas të cilave Policia e Kosovës ka siguruar informaci ...
Kaq seksi ‘Çbanen’ e ‘O sa mirë’ nuk e keni parë kurrë (Foto)

Kaq seksi ‘Çbanen’ e ‘O sa mirë’ nuk e keni parë kurrë (Foto)

Ajo së fundmi është bërë shumë e njohur për publikun shqiptar, përcjellë zico.tv Me rolin e saj të 'kallamojt' në serialin 'O sa mirë', Çbanja një ...
1 2 10 / 16 POSTS