1 2 3 10 / 27 POSTS
Këta janë mysafirët e kësaj jave n’ZOOM (Video)

Këta janë mysafirët e kësaj jave n’ZOOM (Video)

Të premten në emisionin n’ZOOM mund të ndiqni shumë befasi. Mysafirë janë: BimBimma i cili do tregoj disa të pathëna më parë për jetën private. ...

Bie Qeveria e Isa Mustafës, Kosova në zgjedhje

Kuvendi i Kosovës e ka mbështetur me 78 vota mocionin e opozitës për rrëzimin e Qeverisë së kryeministrit, Isa Mustafa. Sipas vlerësimeve të fundit ...

Kosovë – Turqi: Flet Albert Bunjaki

Albert Bunjaki është duke i bërë të gjitha analizat për ndeshjen e 11 qershorit me Turqinë. Përzgjedhësi i Përfaqësueses së Kosovës po mendon edhe ...
Rikthehet ‘Bisha’ e Instagramit! (Foto)

Rikthehet ‘Bisha’ e Instagramit! (Foto)

Disa media ironizojnë kur thonë se ajo mund të vendosë paqen mes Rusisë dhe Perëndimit. Në vendin e saj e njohin si Kim Kardashian e Rusisë. Por ...

Ozil ua ‘mbyll gojën’ të gjithëve rreth të ardhmes së tij

Mesfushori i Arsenalit, Mezut Ozil ka shprehur edhe njëherë shumë qart qëndrimin e tij rreth t ë ardhmes Ai ka treguar se e pëlqen shumë Londrën dh ...

Veseli ia kthen Qunit

Deputeti i LDK-së, Anton Quni ka qenë shumë kritik në fjalimin e tij në Kuvend, ndaj kryetarit të Kuvendit, Kadri Veseli. Ai ka thënë se ka pasur p ...
A e keni ditur që Teuta Krasniqi ka pasur një biznes si 16 vjeçe? (Foto)

A e keni ditur që Teuta Krasniqi ka pasur një biznes si 16 vjeçe? (Foto)

A e dini se Teuta Krasniqi, qysh në moshën 16 vjeçare duke e parë që krejt parat që i merrte i shkonin në kozmetikë e pati hapur një dyqan të kozmetik ...
Ishulli Jeju, çudia e shumëfishtë natyrore (Video)

Ishulli Jeju, çudia e shumëfishtë natyrore (Video)

130 kilometra në jug të gadishullit korean, gjendet Ishulli Jeju, i cili është ishulli më i madh dhe provinca më e vogël në Korenë e Jugut. Por ka ...

Quni: Do të qëndroj në Parlament derisa Thaçi e Veseli të jenë prapa grilave

Deputeti i LDK-së, Anton Quni ka thënë në Kuvend se ka pasur në plan të tërhiqet nga skena politike, por që tash ka ndryshuar mendje, me një qëllim të ...
Speci djegës, dhe përfitimet e nga ai (Video)

Speci djegës, dhe përfitimet e nga ai (Video)

Është i bukur ta shohësh, me ngjyrën e kuqe e ndezur, dhe ka aftësinë të zbukurojë pjatën me shijen e saj pikante. Speci djegës ka shumë përfitime që ...
1 2 3 10 / 27 POSTS