1 2 3 10 / 23 POSTS
A do të ‘çartet’ Marina kur t’i sheh këto pamje të Getit? (Video +18)

A do të ‘çartet’ Marina kur t’i sheh këto pamje të Getit? (Video +18)

Getoar Selimi i njohur për publikun si Geti, është në lidhje me moderatoren seksi të ekranit shqiptar, Marina Vjollca. Madje çifti po bashkjeton në ...
Arbana Osmani ‘mbushet’ mend, kështu u paraqit sonte në Big Brother (Foto)

Arbana Osmani ‘mbushet’ mend, kështu u paraqit sonte në Big Brother (Foto)

Pas kritikave të marra gjatë edicionit të kaluar moderatorja e Big Brother Arbana Osmani, mesa duket ka reflektuar sa i përket veshjes. Ketë mbrëmj ...
Zanfina ‘bombë’ në klipin e ri (Foto)

Zanfina ‘bombë’ në klipin e ri (Foto)

Këngëtarja Zanfina Ismajli është në përgatitje të projektit të ri. Madje sot ka xhiruar në disa pjesë të Prishtinës, përcjellë zico.tv Për video ...
Plaka që ndihmon gratë të mbesin shtatzënë (Video)

Plaka që ndihmon gratë të mbesin shtatzënë (Video)

87 vjeçarja, Halime Karaqica nga fshati Gllanasell i komunës së Drenasit ka ndihmuar qindra femra shqiptare që kanë pasur probleme me shtatzëninë. ...
Premierë: Leonora Jakupi publikon ‘Pa asnjë dyshim’ (Video)

Premierë: Leonora Jakupi publikon ‘Pa asnjë dyshim’ (Video)

Leonora Jakupi ka publikuar projektin e radhës me titull “Pa dyshim”. Kënga është e llojit baladë dhe këngëtarja duket si gjithmonë mjaft elegante ...
Blero dhe Muharremi Ahmeti sjellin ‘Për ty’ (Video)

Blero dhe Muharremi Ahmeti sjellin ‘Për ty’ (Video)

Kanë disa ditë që e kanë paralajmëruar. E kënga “Për ty” nga Blero dhe Muharrem Ahmeti tashmë u publikua për gjithë fansat e dyshës. Kjo këngë ë ...

Atentat ndaj boksierit të njohur shqiptar, plagoset me armë

Një ngjarje e rëndë ka tronditur qytetin e Shkodrës. Boksieri i Vllaznise Nelson Hysa ka mbetur i plagosur me armë. Mësohet se ngjarja ka ndodhu ...
Në ndihmë të balenës (Video)

Në ndihmë të balenës (Video)

Për t’i ardhur në ndihmë një balene, duhet patjetër shumë guxim, por të hidhesh nga 12 metra lartësi fare pranë saj, duhet akoma edhe më tepër guxim. ...
Samsung ka shitur 55 milionë njësi të Galaxy S7 dhe S7 Edge (Video)

Samsung ka shitur 55 milionë njësi të Galaxy S7 dhe S7 Edge (Video)

Në vetëm tre muajt e parë të këtij viti kompania ka shitur 7.2 milionë njësi të telefonit i cili ka mbushur një vit tashmë. Samsung Galaxy S7 dhe ...
Shkencëtarët: Fshirja e kujtimeve është e mundur (Video)

Shkencëtarët: Fshirja e kujtimeve është e mundur (Video)

Komuniteti shkencor është vënë në dilemë nëse fshirja e kujtimeve të pakëndshme nga truri në të ardhmen do të mund të shkaktojë harresën e gabimeve ...
1 2 3 10 / 23 POSTS