1 2 3 10 / 28 POSTS
Gold AG: Kjo është e vërteta e  fotografive intime (Video)

Gold AG: Kjo është e vërteta e fotografive intime (Video)

Si gjithmonë ai vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes në mediat rozë. Reperi preshevar Arian Agushi i njohur për publikun si Gold Ag, ka qenë i ft ...
Blero rrezikon paratë duket luajtur poker (Foto)

Blero rrezikon paratë duket luajtur poker (Foto)

Këngëtari i njohur Blero ka bërë të ditur se këtë të shtunë do të publikojë këngën e tij më të re në bashkëpunim me Muharrem Ahmetin. Përderisa ka ...
Godasin prapë, DJ Blunt e Real 1 (Video)

Godasin prapë, DJ Blunt e Real 1 (Video)

Dy reperët e njohur, tashmë të pandashëm në projektet e tyre, DJ Blunt dhe Real 1, kanë publikuar këngën e tyre të radhës “My Lova”. Kënga e tyre e ...
Ky është titulli i këngës së re të Leonora Jakupit (Foto/Video)

Ky është titulli i këngës së re të Leonora Jakupit (Foto/Video)

Leonora Jakupi e ka gati projektin e ri. Ajo do e publikoj nesër, pra me datë 6 maj në ora 17:00. Këtë e ka bërë të ditur vet ajo përmes një pos ...

Hasani tallet me deklaratat e Beqirit: Nëse guxoni të shkoni në zgjedhje votojeni mocionin

Anëtari i Kryesisë së NISMA për Kosovën, Bajram Hasani është tallur me deklaratën e shefit të Grupit Parlamentar të Lidhjes Demokratike të Kosovës, Is ...

Klubet e Kosovës ftohen në Ligën e Kampionëve në basketboll

Federata e Basketbollit e Kosovës (FBK) sot ka pranuar ftesë zyrtare nga drejtori i Basketball Champions League, Patrick Comninos që skuadra kampione ...

Pacolli: Kauza e AKR-së për zhvillimin ekonomik, do të realizohet

Në kuadër të vizitave të rregullta nëpër Komuna, Presidenti i Aleancës Kosova e Re, Behgjet Pacolli, i shoqëruar nga bashkëpunëtorët e tij, ka vizitua ...
Rikthehen Sinan Hoxha dhe Seldi, publikojnë ‘Vullkan’ (Video)

Rikthehen Sinan Hoxha dhe Seldi, publikojnë ‘Vullkan’ (Video)

Dyshja e njohur Sinan Hoxha dhe Seldi Qalliu janë rikthyer sërish në një bashkëpunim. Kishte kohë që ata nuk vinin bashkë në një këngë të re, madje ...

Mustafa bisedon me Hoyt Yee, të hënën zyrtarisht demarkacioni shkon në Kuvend

Kryeministri i Republikës së Kosovës, Isa Mustafa, zhvilloi një bisedë telefonike me zëvendës ndihmës sekretarin amerikan të shtetit të SHBA-ve, Hoyt ...

LDK i kundërpërgjigjet PDK-së, flet me Vetëvendosjen

Kryeministri i Kosovës Isa Mustafa ka udhëtuar, të premten, në një vizitë zyrtare. Ai mësyu kryeqytetin britanik pak momente para se Kryesia e Kuve ...
1 2 3 10 / 28 POSTS